Painkiller na Linuksie

Nie wiedziałem gdzie to dać. - Grał ktoś może w Painkillera na Linuksie?

Wersja GOG.com - Painkiller: Black Edition działa przy użyciu PlayOnLinux pod Linux’em.

Jedyna niedogodność to, że skrót do gry nie działa i trzeba uruchomić ręcznie z katalogu instalacji gry wine lub zrobić sobie link symboliczny samemu.

1 polubienie

Nie mam GOGa, może się w końcu zabiorę i zrobię go, bo tyle fajnych gier mi się wymyka. Link nie działa, a z resztą powinienem sobie poradzić. dziękówa :wink:

Painkiller może HD, ale jest Steam na Linux nie wiem, ale poczytaj o Serious Sam Fusion

Gratuluje, bo ja jestem fanem Painkillera :wink:
Serious Fusion 2017 - mam to w Bibliotece, na razie wersje beta, ale szczerze mówiąc nie przyglądałem się jeszcze co to jest.
Za link dzięki, będę miał co czytać

Mój temat z linku.
Serious Sam Fusion to ten sam dobry Sam tylko z porzuconym dx a zastąpiony Vulkanem + trochę zmian w grafice w opcjach.
Vulkan api daje mega pałe 100fps bez zadyszki bez spadków test w Doomie2016 zaszokował. Niezwykła inicjatywa projekt dla całej trylogi + ss4 dalej powstaje.

Wracając do Painkillera najlepiej HD (remaster najlepiej) to ekipa People Can Fly ma na koncie Bulletstorm ! Niedawno zaliczyłem na ps3 nie mogłem się oderwać serio 2 dni pełne wraźeń po 6-7h. Odłam People Can Fly to Farm51 (głupia nazwa ale prosta) zrobili Necrovision z dubbing…
Te 2 tytuły musisz zaliczyć jako fan !!

Na razie “męczę” Painkillera HD - cudowna gra, do Necrovision wrócę, bo porzuciłem “projekt” - zatrzymałem się na jednym poziomie i dalej nie szło przejść, ale to dobra staroszkolna strzelanka i zostaje jeszcze Hard Reset.