Pakiet e-bezpieczeństwo program McAfee

Witam. Jakiś czas temu wyszła promocja Neostrady SuperInternet Pro. Z okazji tej promocji chciałbym zwiększyć sobie internet z 1mb na 2mb lub może 6mb. Czytając regulamin tej promocji natknąłem się na punkty, które utrudniają mi wybór. Mianowicie jest napisane tam, że podczas zwiększenia prędkości internetu na email który założyłem podczas rejestracji ma przyjść link, przez który mam pobrać program antyvirusowy. I to mi właśnie utrudniło wybór. Czy koniecznie będę musiał instalować/pobrać ten program, aby móc korzystać z promocji neostrady? Mam już niezawodnego antyvirusa i jakiegoś “szajsu” mi nie trzeba.

Regulamin promocji SuperInternet pro

@EDIT:

Przy okazji chciałbym odświeżyć temat problem-polaczeniem-internetu-zezwolenie-administratora-t367831.html

Nie musisz tego instalować bo nie jest to wymóg, żeby skorzystać ze zwiekszenia przepustowości łącza lub podpisania nowej umowy.

Ale nie wiem czy nie będzie potrzeby wysłać listu z rezygnacją z pakietu e bezpieczeństwo nawet jeśli go nie zainstalujesz. Zadzwon na biuro obsługi klienta i sie zapytaj dokładnie żeby sie nie narażać za zbedne koszty, bo jak sie skonczy ta niby promocja to Ci moga zacząc naliczać opłate licencyjną.

"Ale nie wiem czy nie będzie potrzeby wysłać listu z rezygnacją z pakietu e bezpieczeństwo "

no co ty… ja tego używałem … 3 dni ; ) i wywaliłem w **** ten syf … nie musisz niczego pobierać ani nic zgłaszać - olej to :wink:

Ok. Jednak jak napisał antiferno oleje to :stuck_out_tongue: