Pakiet "livebox" - opinie


(Przemekwal) #1

witam serdecznie :slight_smile:

tepsa zaproponowała mi usługę "pakiet livebox" czyli telefon internetowy, videostrada i neostrada TP 512 razem na atrakcyjnych cenowo warunkach dlatego chciałem zapytać jak to wyglada w praktyce;l przede wszystkim z telewizją i telefonem. Wiem ze z działaniem internetu na liveboxie jest "różnie" dlatego pytam o pozostałe funkcje :slight_smile:

może ktoś ma? wyraźcie swoje opinie. Jutro muszę dać odpowiedź więc proszę o szybką wypowiedź.

PS: jest to mój 1wszy post na tym forum, nie orientuje sie więc wystawiłem 2 takie tematy w rożnych działach, bo po prostu nie orientuje sie jeszcze co/ gdzie jak :slight_smile: I żadne ze mnie ku**a dziecko neostrady :wink:

pozdrawiam!

cubix


(adpawl) #2

Sam livebox to lipa, telewizja działa wg. mnie nieco topornie - kanały zmieniane są na centrali wiec przełączenie trwa w dobrych warunkach ok 2-3 sek, z vo-ip'em cuda się potrafią dziać, nie współpracuje z wszystkimi telefonami, bywają problemy z aktywacją, nieraz coś nawala że możesz dzwonić ale za nic do ciebie się nie można będzie dodzwonić, wymiana liveboxa pociąga za sobą problemy z (re)aktywacją tv i vo-ip'a...

Ja się ciesze że od TP się uwolniłem swego czasu ...korzystam z usług lokalnego providera i jestem bardziej zadowolony niż z neo. Gadać wolę przez Skype ....a gdybym chciał tv, to bym sobie np. "n" zamówił :stuck_out_tongue:


(Przemekwal) #3

zamowilem uslugę, wypytałem dokładnie babkę co i jak i wyszlo na to, ze w razie jakiś problemów mogę z powrotem "przejść" na podłączanie do internetu za pomocą modemu USB thomsona.

czyli po prostu mam tańszy internet :slight_smile: i do tego TV (na razie tylko 30 kanalow :frowning: )

zobaczę jak to dziala :lol:

pozdro