Palit 8800gt problem

Witam,

Mam konfiguracje taka jak w podpisie lecz nie moge zainstalować sterownikow do dzwieku instaluja sie lecz jest blad niby w dodaj/usun są ale nie ma ikonki w pasku . Próbowalem scaignac nowsze ze strony Relteka i problem się powtarza… na Winie Home SP2 dzialaly a juz na PRO nie dzialaja ;o Wie ktos moze o co chodzi ? :?

Tych ze strony Abita próbowałeś?

ja mam tą płyte i problemu nie miałem…

proszę bardzo

ftp://ftp.abitshop.com/pub/driver2/realtek_audio/hd/r180.zip

Nie dziala może sie uklada zwalil czy cos :open_mouth:

Teraz mam inny problem:

Mam palita 8800gt super i w grze co ma dosc ubogie wymagania fpsy skacza mi strasznie jest caly czas 125 i pare sekund wskakuje 60/80 co uniemozliwia gre. Sterowniki mam z płytki Palita . Może to wina sterownikow ? moze ktos dac linka do jakichś dobrych ?

Na chipescie p35, czasem pci z 16x skacze na 1x i jest to raczej kaprys tego chipestu :roll:

Jak to naprawić? W biosie (już źle zabrzmiało :stuck_out_tongue: ) przestaw prędkość złącza pci-e ze 100mhz na np. 104mhz. U mnie też tak czasem było jw., oczywiście tym sposobem napewno nic nie spalisz (za małe o/c).

Możesz też zainstalować nowe sterowniki. Chyba że wina leży po stronie czegoś innego…

@up a to napewno pomoze ? Bios nie jest taki straszny juz sobie troche procka podkręcilem więc looz xD za 5 min bede mial najnowsze stery jak to nie pomoże to przestawie szybkosc szyny z 100 na 100 iles ;p

Wiesz u mnie pomogło, możesz se zmienić na pewno nie zaszkodzi. Warto spróbować!