Palit GEFORCE 6800

na ok 20 min od prądu też odłacz

sprawdź czy masz najnowszy bios płyty głównej i zainstaluj (jak nie masz)

Mam bardzo stary bios, ale nie wiam jak go zaaktualizować, pobralem aktualizacje, ale jest to aplikacja dosowa, ja dosa nie mam i nie wiem jak mam ja zainstalować…

Działanie jedynie wiatraczka a nie dzialanie karty (z tego co widac) Jest prawdopodobnie spowodowane jakimś “zwarciem”

Coś sie gryzie

Złączono Posta : 05.07.2007 (Czw) 22:16

aha jeszcze raz przypomne : Wszystkie wersej Geforca 6800 pod agp , są dośććć prądożerne (może zasilacz za slaby na nią)

sprawdź czy na płycie lub stronie internetowej jest program pod Windows do aktualizacji bios-u wdaje mi się że powinna ta płyta takowy mieć/obsługiwać.

Zasilacz Fortron 400W (specjalnie kupiłem!), picolo102 - odłączenie baterii nic nie zmieniło.

Zaraz sprawdze płyte.

350w byłby lepszy, mocniejsza v12

Mialem 350w i tez nie działało (dlatego kupiłem 400w), nie mam aktualizatora przez windows…

sama moc to nie wszystko co komu po zasilaczu 400W skoro jego linia 12v jest słabsza od tej na zasilaczu 350W.

to musisz zrobić to przez DOS jeżeli to nie zadziała a karta jest sprawna i starcza jej prądu a wszystkie sterowniki są najnowsze to nie ma innego rozwiązania jak pozbyć się karty.