Palit gf 7300gt 512mb gddr2 agp

(Kamil Zubcio) #1

Witam zastanawiam się nad wymianą karty graficznej na taką jak w temacie na allegro jej cena to 220zł czy warto? Czy udźwignie Wiedźmina i Pro Street konfiguracja mojego PC jest na dole. Dziękuje za wasze opinie pozdrawiam.

(Virek1987) #2

Myślę że wiedzmin pójdzie bez problemu chociaż będziesz musiał pokombinować troszkę z detalami natomiast PRO STREET hmmm wątpię czy będziesz mieć radość z grania. Mnie się ciachało na 7600GS dość porządnie momentami na 1024 i detalach prawie minialnych(celeron 3,2Ghz 1gb DDR) ale twój procesor jest zdecydowanie za słaby na tę grę więc może być ciężko z odpaleniem jej. Pozdrawiam.:slight_smile:

(Kamil Zubcio) #3

Na tej konfiguracji jaką aktualnie teraz mam demko Pro Street działało ale na minimum i z małymi zacięciami ale szkoda grac, myślałem że wymiana karty chociaż coś da szkoda trzeba chyba pomyśleć nad większą modernizacją peceta...

(Virek1987) #4

Na to wygląda. Zapomniałem jeśli jednak zdecydujesz się nad kupnem grafiki to nie kupuj karty graficznej z pamięcią DDR2 ale GDDR3 ponieważ DDR2 sąjuż przestarzałe i oferują znacznie mniejszą wydajność a karty z GDDR3 nie są wcale drogie (w sumie jest to teraz standardem) ::). Udanej modernizacji i wesołych świąt. :smiley:

(Johny) #5

Procek Athlon 2000+ nie jest demonem wydajności,i on niestety będzie ograniczał wydajność komputera,karta grafiki będzie się nudzić

(Sicuuu) #6

Masz Athlon 2000+ będzie sie cieło jak nie wiem co...

(M Sexy) #7

Jaka zasiłka ?

(Kamil Zubcio) #8

Zasiłka też nie zbyt jakaś ATX POWER SUPPLY 350 watt