Palit gf 7300gt 512mb gddr2 agp

Witam zastanawiam się nad wymianą karty graficznej na taką jak w temacie na allegro jej cena to 220zł czy warto? Czy udźwignie Wiedźmina i Pro Street konfiguracja mojego PC jest na dole. Dziękuje za wasze opinie pozdrawiam.

Myślę że wiedzmin pójdzie bez problemu chociaż będziesz musiał pokombinować troszkę z detalami natomiast PRO STREET hmmm wątpię czy będziesz mieć radość z grania. Mnie się ciachało na 7600GS dość porządnie momentami na 1024 i detalach prawie minialnych(celeron 3,2Ghz 1gb DDR) ale twój procesor jest zdecydowanie za słaby na tę grę więc może być ciężko z odpaleniem jej. Pozdrawiam.:slight_smile:

Na tej konfiguracji jaką aktualnie teraz mam demko Pro Street działało ale na minimum i z małymi zacięciami ale szkoda grac, myślałem że wymiana karty chociaż coś da szkoda trzeba chyba pomyśleć nad większą modernizacją peceta…

Na to wygląda. Zapomniałem jeśli jednak zdecydujesz się nad kupnem grafiki to nie kupuj karty graficznej z pamięcią DDR2 ale GDDR3 ponieważ DDR2 sąjuż przestarzałe i oferują znacznie mniejszą wydajność a karty z GDDR3 nie są wcale drogie (w sumie jest to teraz standardem) ::). Udanej modernizacji i wesołych świąt. :smiley:

Procek Athlon 2000+ nie jest demonem wydajności,i on niestety będzie ograniczał wydajność komputera,karta grafiki będzie się nudzić

Masz Athlon 2000+ będzie sie cieło jak nie wiem co…

Jaka zasiłka ?

Zasiłka też nie zbyt jakaś ATX POWER SUPPLY 350 watt