Palmtop czy Nawigacja?

Oto jest pytanie … (nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie proszę przenieść wątek! W każdym razie to są chyba też w końcu komputery?)

Zupełnie się na tym nie znam! Nie wiem jakie są różnice i co lepiej kupić? Proszę o pomoc bo zgłupieję, a mam 3 dni na wydanie kasy (chodzi oczywiście o dobry sprzęt za dobrą cenę, a nie byle co)!Chodzi o możliwość używania jako nawigacji GPS, ale i oczywiście wielofunkcyjność urządzenia (inne funkcjonalności, telefon niekoniecznie musi mieć bo to nie komórka)!

Proszę o info czym te urządzenia się różnią od siebie (funkcjonalności) i co lepiej kupić! Jakiej marki (producentów) i ewentualnie modele? Jaką mapę najlepiej do tego dokupić (krajów turystyki europejskiej i polski koniecznie a jeśli to możliwe i krajów turystyki azjatyckiej)?

Proszę mi wytłumaczyć, jak chłop krowie na miedzy …

Mam na to w sumie około 1500 zł.

Zdecydowanie lepszy będzie Palmtop. Możesz do niego wczytać mapę, musi mieć odbiornik GPS. Chyba na 1 miejscu w mapa nawigacyjnych jest AutoMapa. W palmtopie masz wczytany standardowi Windows Mobile 5,6 PL czy ENG, załeży od wersji. Najbardziej popularne i chyba cenione są palmtopy MIO. Palmtopy są trochę droższe, a musisz do tego doliczyć mapę. Ile masz kasy ??

Witam moja zanie jest takie że palmtop.

NA allegro wyczaiłem sobie mda compact 1 za 200 zł i do pracy śmigam tylko i wyłącznie z automapą :smiley:

(ten głos chołowczyca… ehh)