PALTI RADEON 9550 256/128 czy warta uwagi

(Grzelw) #1

Witam!

Mam okazje po bardzo atrakcyjnej cenie zakupić przedstawioną poniżej kartę. Co prawda jest ona używana, ale jeszcze rok ma ważną gwarancje.

Wcześniej korzystałem z podobnej karty (radeon 9550 128/128) i byłem bardzo z niej zadowolony, jedyną różnica było to, że tamta karta była ATI natomiast ta jest PALIT.

Moje pytanie brzmi czy ta karta godna jest uwagi i jakie są jej wady i zalety? :slight_smile:

Z góry dziękuje za wszelką pomoc!

Pozdrawiam! :smiley:

(Sieja1) #2

Zalezy czy do gier czy do czegos innego. W carbona i call of duty2 w nia pograsz a w nowsze gry to nie wiem bo nie mam :smiley: a mam karte taka sama tylko ze sapphire.

(Grzelw) #3

Nie powiem czasami lubię zagrać sobie w jakąś lepszą gierkę :D, ale przeważnie wykorzystuje komputer do innych rzeczy. Jednak chciałbym mieć sprzęt, który podoła aktualnym wymogom.

(:: MARIO ::) #4

a ta atrakcyjan cena to ?

karte 256scio megowa sie gorzej kreci :wink: pozatym duzo memków przydaje sie do grania na wysokich rozdzielczosciach :slight_smile:

(freedom) #5

różnicy praktycznie nie zobaczysz. nie opłaca się wymieniać. lepiej dozbieraj kasę i kup coś lepszego.

(Grzelw) #6

Problem w tym, że poprzednia karta uległa uszkodzeniu inaczej nie zmieniał bym jej.

Ta atrakcyjna cena (tak mi się wydaje) to 100 PLN (i prawie roczna gwarancja) :-).

Nie przepadam za podkręcaniem sprzętu wiec na tym za bardzo mi nie zależy. Bardziej interesuje mnie czy karta sprawdzi się w nowszych grach oraz codziennym użytkowaniu no i czy nie posiada jakiś ukrytych wad lub mankamentów na które warto zwrócić uwagę przy zakupie.

(freedom) #7

no to za 100zł z roczną gwarancją się opłaca.

ale z tymi nowszymi grami przesadziłeś :slight_smile: