Pamięć czy karta graficzna

Cześć. mam pewien problem bo nie wiem co wybrać. Jestem zapalonym graczem komputerowym. Narazie mam ramu 512 mb a karte graficzną Nvidia Geforce 6600 gt.

I właśnie nie wiem co kupić jeszcze jedną kość 512 ramu czy 2 kartę graficzną i połączyć je w SLI.

Zależy mi teraz najbardziej na komforcie graniu na medium/high detalach w np. Gothic 3 czy Nfs Carbon.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Możesz kupić kartę, aczkolwiek lepsza płynność i gorsza grafa niż ciągłe zwiechy.

kup ram

W carbona to na GF 6600GT niepograsz płynnie na max detalach nawet jak dokupisz d 512 ramu to słaba grafa jak dokupisz 2 grafe to mało ramu na moim sprzęcie demo carbona chodziło na max detalach i z włączonym rozmazywaniem gra szła mi od od 17 do 25 FPS

kup ram ;]

Zdecydowanie ram… tez musze kupic ale za drogi :stuck_out_tongue:

czyli większość stawia na ram.

okazało się że Istnieje u mnie możliwość kupienie i tego i tego. Na razie mam 200 zł. Sprzedam monitor crt lg 17 * za około 200 zł, gitare za 350 zł i moją starą komórkę nokia 3510 i za 100 zł.

Razem wychodzi około 850 zł.

Czyli starczy na ram i karte graficzną i jescze zostanie :D.

Tak więc zastanawiam się nad 2 rozwiązaniami. Czy dokupić 2 kartę 6600 Gt czy może kupić jedną 7600 gt ?

Proszę o odpowiedzi

Lepiej dokup 2 6600gt bo co 2 karty to nie 1 :stuck_out_tongue:

Kup jedno i drugie

:shock: tak… szczególnie że 2 są często niewykorzystywane.

7600GT + 512RAMu :wink:

nie no co 8 kart to nie 4 nie? :expressionless: jak nie wiesz to się nie odzywasz, taka regułą na forach obowiązuje ;/

A może kup 512 ramu i jakąś gf7900gs? :stuck_out_tongue:

Cze. Udałó mi się opchnąć monitorek za 400 zł 8)

Kupiłem pamięć ram 512 mb za które wydałem 286 zł.

Zostało 714 zł.

Sprzedam jeszcze moją starą 6600 gt i dostanę około 300 zł.

Więc mam mniej więcej 1100 zł

jaką kartę kupić ? Czy starczy na jakąś 7900 ? Czy 7600 lub 7800. Proszę o odpowiedz która karta najlepsza w cenie do 1100 zł

MSI 7900 GTO

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=2 … MSI256+BOX

Karta dość droga , ale wydajna (te pixel shaders…). Kuzyn ma podobną ale chyba w innym wydaniu (?) , chodzi świetnie np. PES5 na max detalach z 512 ramu twinmos 0 zawieszki tak samo Lineage II …

Moj blad sli nigdy nie mialem a z tego co czytalem pisali ze sie oplaca…

Ja bym polecal http://sklep.benchmark.pl/pelny_32762.html

jakie to pamięci? nie przepłaciłeś z deka?

Kingston Hyper X