Pamięć RAM ---> błąd, o co chodzi?

beztytuupm0.th.jpg

Mam 2 gb ram a operation flashpoint wiadomo jakie ma wymagania… przy włączaniu gry takie coś się pojawia. ■■■ ?

odpal menadżera zadań i sprawdź co się dzieje z pamięcią (jej zużycie itp).

Właśnie chodzi o to że wszystko wygląda w porządku, po odpaleniu windy pamięci jest używanej około 200 mb. Więc zostaje pełno. Zresztą taki np Gothic 3 pożera prawie 1,5 gb ramu i wszystko chodzi (nie licząc wyłączania się czasem kompa,ale to nie ten wątek :P). A najdziwniejsze jest to, że tylko dodatek się nie chce uruchamiać, tzn. mam wersje Operationa flashpoint Platinum (orginał oczywiście). Jeśli opdalam “zwykłą” wersje to działa, ale zamiast polskich liter są jakieś dziwne… czesko - polskie O_O. A gdy włączam tą opcje z dodatkiem to gra ładuje się dlugo a potem wysakakuje powyższy błąd.

pisz do obsługi technicznej polskiego dystrybutora (może są jakieś oficjalne patche).

rozwiązałem problm, pisze na wszelki wypadek jakby ktoś miał podobny. Wyłączyłem dla gry 1 rdzeń procesora (po właczeniu menu szybkie alt+tab i ctr+alt+del). Gra działa więc to był problem. Na wszelki wypadek zastrzege, że odpalanie tej gry w zgodności z win 98 nic nie dawało.