Pamięć ram czy procesor

mam taki dylemat bo mam do kupienia 2 produkty po tej samej cenie czyli pamięć ram 512 ddr 266 i klocek athlon 1800+ i nie wiem co wybrać a mój aktualny sprzęt to ram 256 i 1000 duron płyta główna:ECS K7S5A.Doradźcie! !!

Zdecydowanie procesor poniewaz gry potrzebuja coraz lepszego procka a ram mozesz dokupic pózniej.Duron to lipa procki.Athlon nie jest najlepszy ale to zawsze cos.

Złączono Posta : 25.10.2005 (Wto) 17:13

A po za tym ma duzo wydajnosc w porównaniu z ceną

oj z tym bym sie wadził że athlon jest niewiele lepszy od durona(nie chodzi mi o ten co napisałem ale ogólnie).Duron to ja wiem że kicha ale athlon… :?

Złączono Posta : 25.10.2005 (Wto) 16:17

czekam na dalsze sugestie!! :smiley:

Po długim przemyślunku, doradziła bym Ci procesor. Chociaż pamięć RAM też by Ci się przydała.Nie mówiąc już o grach, Windows XP chodzi o niebo lepiej na większej ilości RAM’u.

Ja zdecydowanie pamiec ram,bo procesor (athlon) i tak zadlugi ci nie posluzy ,a pamiec bedziesz juz mial

Zgadzam się. RAM sobie kupisz później zawsze bedziesz mógł włożyć np. do nowego kompa. A ten procek to i tak według mnie jak na teraz to słaby. Jakbym miał wybierać to kupiłbym RAMy albo dołożył troche kasy, niekupował nic z tych 2 rzeczy i już lepszy procek kupił.

bo ten procek to chce kupić kosztuje 150 zł. :slight_smile:

kup RAM i będzie chodził lepiej niż z taką ilością pamięci a “lepszym” prockiem :smiley:

tylko w tym problem że cena tego procka jest bardzo atrakcyjna!!

hehe…widze że chyba sam już zdecydowałeś :stuck_out_tongue:

powiem tylko tak:

ja mam Durona 900 i 512MB pamięci i bym kupił pamięć…

podkreć etgo althlonka, i Ci jeszcze posłuży, a dokup sobie ram :slight_smile: bo pewno masz mobo starsze, i jak bedziesz chcial wymienić cpu, to dojdzie pewno do tego płyta główna, a memki spasuja :slight_smile:

Ja bym bral ram, zawsze cos z prockiem zrobisz z ramem to trudno :confused:

ok wielkie dzięki za wszystkie sugestie wybiore pamięć RAM :smiley:

Sempron 64 - kup sobie ten wydajny procesor.

Może starczy Ci na 128 MB ramu

Poszukaj najtaniej na http://www.skapiec.pl

a ha jeszcze jedno pytanie jak lepiej kupić 2 kości po 256 czy jedną kość 512!!?? :smiley:

Złączono Posta : 26.10.2005 (Sro) 18:27

dodam że moja płyta główna to ECS K7S5A

1 kosc 512, mam ta sama plytke, a lepiej 1 bo jest szybciej i zawsze jeszcze zostaje 1 bank xD

Wydaje mi sie iż jest to objętne ponieważ płyta nie obsługuje (na 99%) “dual’a”. Więc możesz wybrać sobie jaki chcesz ten ram (pamietaj że kupując w jednej kosci zaoszczedzisz portow na ram :stuck_out_tongue: )