Pamięć ram

Witam posiadam pamięć ram 1 gb firmy hynix i teraz chciał bym dokupić sobie dodatkowe 2 gb ramu firmy kingston. Moje pytanie jest następujące czy nie będą sie one gryzły.

Moja płyta główna to ASUSTek P5VD2-VM/SI.

Prosze o jak najszybszą pomoc i z góry dziękuje

Nie będą się gryzły. Możesz spokojnie dokupić, włożyć nową pamięć i powinno wszystko działać bez zarzutu.

Tylko jedna mała uwaga. Twoja płyta główna obsługuje moduły 2GB tylko o szybkości 533 MHz, dlatego tylko taki moduł pamięci dokup.

ja bym kupowal takiej samej firmy… u mnie kingstony sie gryzly z corsair’ami a mialy taka sama specyfikacje

Dziękuje za odpowiedź

Dodane 28.12.2011 (Śr) 23:47

przepraszam ale mam jeszcze jedna pytanie co sie stanie jeśli kupie pamięć która będzie miała więcej MHz?

Jungli12 , a co to ma wspólnego z działem “Poszukiwanie oprogramowania”?

Czytaj następnym razem opisy działów.

w najlepszym wypadku spowolni ja do tych co masz a w najgorszym bedziesz mial blue screeny i nie bedziesz mogl kozystac z kompa przy tych PAMIECIACH RAM

W najgorszym wypadku pamięć w ogóle nie zostanie wykryta przez komputer. Po prostu nie będzie działać. Kilka tygodni temu był temat, w którym jeden z użytkowników pytał się dlaczego jego nowa pamięć w żaden sposób nie jest wykrywana przez komputer. Okazało się, że kupił moduł pamięci o prędkości, której jego płyta główna nie obsługiwała.

Areh Sory nie widziałem w którym dziale napisać.

Mam jeszcze jednoo pytanie gdzie moge znaleźć informacje na temat mojej płyty głównej ?

http://pl.asus.com google gryzie?