Pamiec wewnetrzna

mam jeszcze jedno pytanie: czy mozna dokupic pamiec wewnetrzna do komorki (konkretniej do siemens cx65). wiem ze ma on 11mb pam. wewn. i w zwiazku z tym chce sie dowiedziec czy jest mozliwe zwiekszenie rozmiaru pamieci.

(nie znam sie za bardzo na telefonach wiec prosze o zrozumienie :))

Wewnętrzna jest z góry ustalowana przez producenta i nie ma możliwości jej rozszerzenia.

Jednym słowem: 11MB pamięci w tym fonie to max.

Ewentualnie można spróbować jakimś programem na komputerze pokasować skórki, dzownki, tapety z których się nie korzysta a które są wbudowane w telefon - pamięc powinna się zwiększyć ale nie wiele. Przykład: usuwając skórki z mojej e398 zyskałem 3MB wolnej pamięci :wink:

wiem ze jest cos takiego jak pamiec zewnetrzna do komorek. jak takie cos wyglada i czy jest mozliwe dokupienie jej do tego fonu??? (siemens cx65)

kumar1 czytaj ze zrozumieniem co napisał aju :!:

Owszem ale nie do tego modelu.

Pierwszy link z :google:

http://www.mobile.inspiracja.com/Siemens,CX65,phone.php

a w nim jak byk:

Teraz dotarło :roll: :roll: :roll:

Nie ma takiej opcji telefon musi obsługiwa takie karty jeśli byś chciał sprawdzi to zobacz ze koło karty sim nie ma więcej gniazd na zadne karty a to właśnie tam sie wkłada karty

nie koniecznie.

Choćby np. model nec e228 ma karty wsuwane od boku telefonu - tak jak jest w aparatach cyfrowych.

Jednakże do cx65 nie można dodawać kart. Nic nie poradzisz - chyba że zmienisz telefon na lepszy model :mrgreen:

I tak u mnie w CX65 jest napisane, że ma 10,50 MB :slight_smile: 0,50 pewnie na te systemowe rzeczy.