Pamieci ddr 1GB jakie wybrać

chcę kupić 2 kości po 1Gb ddr do mojego kompa i mama pytanie jakie wydajniejsze aby były jak najwydajniejsze pracując w dual cannel

nie wybierać… lepiej zmienić płytę obsługującą DDR2 np. Foxconn P35A-S

DDR są drogie i bez przyszłości :wink:

no ale zbytnio nie mam kasy a chciałbym aby mój komp pociągnął viste bo akurat będe miał

chłopie mówie ci lepiej zaoszczędzić, wziąść kredyt, pożyczyć od babci czy w jakikolwiek inny sposób zdobyć kase i kupić nową płytę gł. kupowanie na dzień dzisiejszy DDR1 to pieniądze wyrzucone w błotko :wink:

Niech na początek poda jakiego ma kompa.

Z DDR opłaca się brać GoodRAM 2x1GB 400 MHz, 160-180 zł, podobnie jak DDR2.

procek: sempron 3000+

grafika: Gigabyte radeon 9600 pro

ram: 512 MB

głowna: pc chip m870 sis755

dysk: 80GB

Kup tanią płytą Gigabyte’a na socket Intel lub AMD (zależy co masz) i wtedy będziesz mógł sobie zafundować lepsze pamięci.

DDR to już przeszłość.

bo to zaproponujcie jakąś tania płyte na socket 754 i z ddr2 i na grafike w agp

Ten post nic nie wnosi, on się pyta jakie kości, a nie jaką płyte… poza tym cena DDR2 ++ płyta + inne komonenty niekompatybilne to zdecydowanie więcej niz te 150 zł. Też polecam GoodRAM’y

przecierz napisał co ma: Socket 754 :expressionless:

W dniu 01.06.2008 , o godzinie 17:16 został dopisany post przez milan.torun

no, a ja mu radze aby nie kupował bo się nie opłaca [to sie jakoś nazywa… a tak dawanie rad], dopłaci kilka stów i ma lepsiejszy PC :wink:

Masz socket 754 i grafikę w agp to w twoim wypadku jednak bardziej by się opłacało kupno DDR, bo inaczej musiałbyś zmieniać płyte, proca i karte g.