Pamięci RAM różnych firm....będą działać?

Witam chciałbym włożyć do mojego komputera dwie różne pamięci RAM ale o tych samych parametrach i nie wiem czy mogę takie coś zrobić? Czy można włożyć pamięci dwóch różnych firm , czy coś się może stać?

można :!: co się może stać komputer będzie szybciej chodził :stuck_out_tongue: najważniejsze w bezproblemowym użytkowaniu są identyczne parametry kości :^o

Raczej nie powinno się tego robić, ale jeśli nie “pogryzą się” to będą razem działały idealnie.

Ja mam dwie różne kości pamięci, jedna goodram a druga Samsunga…ta pierwsza ma takty 648 (coś takiego) a druga 533 i wszystko hula jak ta lala :mrgreen: więc luzak…raczej powinno być wszystko ok! :mrgreen: pozdro!

To jest Loteria … Mój ASRock toleruje różne kombinacje ale np. jakiś gigabyte ciotecznego (też pod soccket A) już nie … To zależy od płyty i kości … Ja mam różne i działa

Różnie to bywa, czytałem o przypadkach gdzieś wspólpracowały pamięci 3 różnych firm i wszystko działało, a z drugiej strony pamięci dedykowane do DC nie działały… Ryzyk fizyk :mrgreen:

No nic dzięki…spróbuje w poniedziałek bo będę posiadać drugą kość i dam znać czy zadziałało :slight_smile:

Faja

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.