Panasonic LZ7 - opinia?

Szukam aparatu cyfrowego. Znalazlem walsnie tego panasonica. Sadze ze jest to dosyc ciekawa propozycja :?: Jak sadzicie. Prosze jeszcze o opinie osob ktore posiadaja ten aparat.

Jak ktos zna jeszcze jakis inny, ciekawy aparat w podobnej cenie (ok 1000zl) to niech napisze :smiley:

ja mam fz30 i jestem zadowolony, a jeśli chodzi o przedział do 1000 to poleciłbym Canona A710 IS

Ja mam dużo niższy model LZ1 :slight_smile: ale i tak jestem z niego zadowolona :slight_smile: Jeśli będę kupowała kolejną cyfrówkę, to na pewno też panasonica. Oczywiście mówię o amatorskiej fotografii i kompaktach, gdzie stawiamy głównie na automatykę lub półautomatykę :slight_smile: Jeśli chodzi o panasonica to spójrz jescze na FZ8 i FZ20 ich ceny oscylują ok 1000zł-raczej nieco więcej, ale jak dobrze poszukasz… :slight_smile: Albo TZ1… LZ-ty są fajne i naprawdę zdjęcia są ok nawet z mojego 4Mpix :-), ale FZ i TZ mają większy zoom optyczny (jeśli by Ci na tym zależało :slight_smile: PS. Jeśli będziesz chciał to mogę podesłać jakieś zdjęcie z LZ1, “twój” LZ7 powinien robić jeszcze lepsze :slight_smile: Udanego wyboru :slight_smile: