Panasonic LZ7 - opinia?

(Kkorniak) #1

Szukam aparatu cyfrowego. Znalazlem walsnie tego panasonica. Sadze ze jest to dosyc ciekawa propozycja :?: Jak sadzicie. Prosze jeszcze o opinie osob ktore posiadaja ten aparat.

Jak ktos zna jeszcze jakis inny, ciekawy aparat w podobnej cenie (ok 1000zl) to niech napisze :smiley:

(Nowy10) #2

ja mam fz30 i jestem zadowolony, a je艣li chodzi o przedzia艂 do 1000 to poleci艂bym Canona A710 IS

(Kantys) #3

Ja mam du偶o ni偶szy model LZ1 :slight_smile: ale i tak jestem z niego zadowolona :slight_smile: Je艣li b臋d臋 kupowa艂a kolejn膮 cyfr贸wk臋, to na pewno te偶 panasonica. Oczywi艣cie m贸wi臋 o amatorskiej fotografii i kompaktach, gdzie stawiamy g艂贸wnie na automatyk臋 lub p贸艂automatyk臋 :slight_smile: Je艣li chodzi o panasonica to sp贸jrz jescze na FZ8 i FZ20 ich ceny oscyluj膮 ok 1000z艂-raczej nieco wi臋cej, ale jak dobrze poszukasz... :slight_smile: Albo TZ1... LZ-ty s膮 fajne i naprawd臋 zdj臋cia s膮 ok nawet z mojego 4Mpix :-), ale FZ i TZ maj膮 wi臋kszy zoom optyczny (je艣li by Ci na tym zale偶a艂o :slight_smile: PS. Je艣li b臋dziesz chcia艂 to mog臋 podes艂a膰 jakie艣 zdj臋cie z LZ1, "tw贸j" LZ7 powinien robi膰 jeszcze lepsze :slight_smile: Udanego wyboru :slight_smile: