Panda 2005 i Zone labs

witam serdecznie

Mam takie pytanko: posiadam Pande tytanium 2005 w ktorej wbudowny jest firewall, posiadam równiez Zonelabs rónież firewall.

Czy mam odistalować Zona czy tez moge pozostawić obydwa firewally bez żadnej obywa że będą sobie przeszkadzac ??

jest możliwośc że będą sobie przeszkadzać. jak uzywsz zestawu Panda +zone alarm :? to wyłącz zapore pandy. firewall firmy zone labs jest o wiele bardziej funkcjonalny i użyteczny 8)

dokładnie odinstaluj zone alarma , przegladając fora o wirach zobaczyłem info że userzy bardzo chwala zaporę pandy, jest dobra i skutecznie broni przed atakami, co niestety nie można powiedzieć o zone alarm, wersja 5 mozna powiedziec że sporo przepuszczała połaczeń przychodzących a co do pandy wszystko broni, takk więc zostań prz pandzie a odinstaluj zone alarm

no i co teraz ?? :slight_smile: zone czy panda ??..dwie wypowiedzi, dwe róniże opcje :smiley:

skoro masz firewalla z pandy to go zostaw bo jest lepszy, blokuje wszystkie ataki, a zone jeszcze w wersji 5 przepuszcza połączenia :slight_smile:

:-s a kto ci tak powiedział że zone alarm przepuszcza przychodzące czy odchodzące połączenia bez zapytania ?

wg mnie Mencjusz to odinstaluj zone alarm, wyłacz w pandzie firewalla i zainstaluj np. Kerio

doświadczenie, sam testowałem go, po drugie na innych forach także na wersje 5 bardzo narzekają ludzie bo przepuszcza połączenia, po co ma instalować dodatkowe programy skoro panda ma bardzo dobrego firewalla ??

hmmm :? to zależy 8)

no niby od czego zalezy??

wszystko kontroluje na dodatek w przyjazny sposób dla urzytkownika, po co mu kerio jak wszytsko ma w pakiecie

aha :smiley: Zone Alarm pro 6 czy Panda 2005…obydwa nowe, obydwa bardzo dobre…czyli sprawa nadal nie wyjasniona :slight_smile:

Osobiście jestem za Pandą ale i Zone…patrząc na dane co i jak blokował to jednak troche imponuje…zatem ten sam probelm…może jakies 3 osoba wyjasniająca problem :lol: