Panda 2005 i Zone labs

(Menes) #1

witam serdecznie

Mam takie pytanko: posiadam Pande tytanium 2005 w ktorej wbudowny jest firewall, posiadam równiez Zonelabs rónież firewall.

Czy mam odistalować Zona czy tez moge pozostawić obydwa firewally bez żadnej obywa że będą sobie przeszkadzac ??

(123448) #2

jest możliwośc że będą sobie przeszkadzać. jak uzywsz zestawu Panda +zone alarm :? to wyłącz zapore pandy. firewall firmy zone labs jest o wiele bardziej funkcjonalny i użyteczny 8)

(Ppp) #3

dokładnie odinstaluj zone alarma , przegladając fora o wirach zobaczyłem info że userzy bardzo chwala zaporę pandy, jest dobra i skutecznie broni przed atakami, co niestety nie można powiedzieć o zone alarm, wersja 5 mozna powiedziec że sporo przepuszczała połaczeń przychodzących a co do pandy wszystko broni, takk więc zostań prz pandzie a odinstaluj zone alarm

(Menes) #4

no i co teraz ?? :slight_smile: zone czy panda ??...dwie wypowiedzi, dwe róniże opcje :smiley:

(Ppp) #5

skoro masz firewalla z pandy to go zostaw bo jest lepszy, blokuje wszystkie ataki, a zone jeszcze w wersji 5 przepuszcza połączenia :slight_smile:

(123448) #6

:-s a kto ci tak powiedział że zone alarm przepuszcza przychodzące czy odchodzące połączenia bez zapytania ?

wg mnie Mencjusz to odinstaluj zone alarm, wyłacz w pandzie firewalla i zainstaluj np. Kerio

(Ppp) #7

doświadczenie, sam testowałem go, po drugie na innych forach także na wersje 5 bardzo narzekają ludzie bo przepuszcza połączenia, po co ma instalować dodatkowe programy skoro panda ma bardzo dobrego firewalla ??

(123448) #8

hmmm :? to zależy 8)

(Ppp) #9

no niby od czego zalezy??

wszystko kontroluje na dodatek w przyjazny sposób dla urzytkownika, po co mu kerio jak wszytsko ma w pakiecie

(Menes) #10

aha :smiley: Zone Alarm pro 6 czy Panda 2005..obydwa nowe, obydwa bardzo dobre........czyli sprawa nadal nie wyjasniona :slight_smile:

Osobiście jestem za Pandą ale i Zone..patrząc na dane co i jak blokował to jednak troche imponuje.........zatem ten sam probelm.....może jakies 3 osoba wyjasniająca problem :lol: