Panda czy Norton? Doradźcie

Jaki jest wg was najlepszy program antywirusowy?

Nie wiem, którego wybrać, ale chciałbym mieć najlepszy :slight_smile:

Witam,

wypowiedziało się o tym już sporo osób, np. TUTAJ.

w tym wypadku , pomiędzy wyborem Norton czy Panda to bardziej kierowałbym się w stronę Nortona, jednak z tych 2 to własnie on wygrywa

Bezsprzecznie Norton.

Ja natomiast powiem bezsprzecznie Panda :wink: Dlaczego?

:arrow: nie zamula kompa tak bardzo jak Norton

:arrow: jest tańsza od Nortona

:arrow: gdy ją miałem nieprzepuściła mi nic

Pozdrowionka

NAV, Panda wg mnie kiepska, miałem, sprawdzałem, nie jestem zadowolony.

A teraz używam freeware http://www.free-av.com/index.htm , który mi się bardzo podoba :slight_smile:

Pozdrawiam :okulary:

Trzymaj się z dala od Pandy. Ostatnio czyściłem komputer koleżanki “chroniony” przez Pandę z firewallem. Na komputerze było ponad 300 wirusów, trojanów i tym podobnego dziadaństwa. Jeżeli masz w miarę szybki komputer to zdecydownie Norton z tych dwóch.

Przenosze do działu Oprogramowanie.

Polecam Panda Antyvirus Titanium 2004 (2005 jeszcze nie próbowałem ale nie wydaje mi się lepszy od 2004)…no i do tego tradycyjnie SP2…Powinno byc good :slight_smile: …Jak narazie jestem z niego zadowolony. Jeśli dysponujesz szybszym sprzętem to moze być Norton ale Panda w zupełnosći wystarczy

Pozdrawiam :wink:

yo uzywalem Pandy ale jak mi wygasla licencja to kupilem kolejny numer bodajrze eksperta i juz mialem problemy z uaktualnianiem baz wirusow dlatego sie zniechecilem do Pandy… a co do nortona to obciaza system w cholere wiec polecam niemiecki programik AntiVir Guard!!

Panda wszystko przepuszcza jak dziurawy worek :D. Wystarczy używać Pandy jakiś czas i potem przejechać dysk Nortonem :D. Panda szczególnie nie radzi sobie z trojanami 8)

Ja mam NIS jest naprawdę dobry i polecam cena ok. 300zł. ale nie trzeba żałować. Nie brać do głowy tych co tak krzyczą o zamulaniu, wcale tak nie spowalnia systemu z Pandy nigdy nie korzystałem i zapewne nie będę korzystał więc nie wypowiem się. Wcześniej miałem dr.Web i yeż był nienajgorszy ale do Nortona daleko.

Trochę zżera te zasoby, jak masz lepsze parametry peceta to mniej się to poczuje, tak czy siak, jestem za Nortonem.

ale chciałbym mieć najlepszy :slight_smile:

Jezeli chodzi o te dwa to zdecydowanie Norton. :smiley:

Jezeli chodzi o te dwa zdecydowanie panda :slight_smile:

Potwierdzam :slight_smile:

Wybierając z tych dwóch to oczywiście ze Norton :smiley:

Bardziej polecam Nortona niy Pandę

W kwestii tych dwóch antywirów to Panda zdecydowanie moim zdaniem lepsza.

Tu nie ma co dyskutować bo Norton jest jednym z najlepszych AV jakie istnieją, a porównanie z pandą nie ma sensu hehe :stuck_out_tongue: