Panda czy Norton? Doradźcie

(Dmogila) #1

Jaki jest wg was najlepszy program antywirusowy?

Nie wiem, którego wybrać, ale chciałbym mieć najlepszy :slight_smile:

(Maniooo666) #2

Witam,

wypowiedziało się o tym już sporo osób, np. TUTAJ.

(123448) #3

w tym wypadku , pomiędzy wyborem Norton czy Panda to bardziej kierowałbym się w stronę Nortona, jednak z tych 2 to własnie on wygrywa

(Damian) #4

Bezsprzecznie Norton.

(system) #5

Ja natomiast powiem bezsprzecznie Panda :wink: Dlaczego?

:arrow: nie zamula kompa tak bardzo jak Norton

:arrow: jest tańsza od Nortona

:arrow: gdy ją miałem nieprzepuściła mi nic

Pozdrowionka

(Golden Finger) #6

NAV, Panda wg mnie kiepska, miałem, sprawdzałem, nie jestem zadowolony.

A teraz używam freeware http://www.free-av.com/index.htm , który mi się bardzo podoba :slight_smile:

Pozdrawiam :okulary:

(fiesta) #7

Trzymaj się z dala od Pandy. Ostatnio czyściłem komputer koleżanki "chroniony" przez Pandę z firewallem. Na komputerze było ponad 300 wirusów, trojanów i tym podobnego dziadaństwa. Jeżeli masz w miarę szybki komputer to zdecydownie Norton z tych dwóch.

Przenosze do działu Oprogramowanie.

(Mrenzo) #8

Polecam Panda Antyvirus Titanium 2004 (2005 jeszcze nie próbowałem ale nie wydaje mi się lepszy od 2004)....no i do tego tradycyjnie SP2....Powinno byc good :slight_smile: ....Jak narazie jestem z niego zadowolony. Jeśli dysponujesz szybszym sprzętem to moze być Norton ale Panda w zupełnosći wystarczy

Pozdrawiam :wink:

(Redshark) #9

yo uzywalem Pandy ale jak mi wygasla licencja to kupilem kolejny numer bodajrze eksperta i juz mialem problemy z uaktualnianiem baz wirusow dlatego sie zniechecilem do Pandy.... a co do nortona to obciaza system w cholere wiec polecam niemiecki programik AntiVir Guard!!

(Qbek50) #10

Panda wszystko przepuszcza jak dziurawy worek :D. Wystarczy używać Pandy jakiś czas i potem przejechać dysk Nortonem :D. Panda szczególnie nie radzi sobie z trojanami 8)

(szop pracz) #11

Ja mam NIS jest naprawdę dobry i polecam cena ok. 300zł. ale nie trzeba żałować. Nie brać do głowy tych co tak krzyczą o zamulaniu, wcale tak nie spowalnia systemu z Pandy nigdy nie korzystałem i zapewne nie będę korzystał więc nie wypowiem się. Wcześniej miałem dr.Web i yeż był nienajgorszy ale do Nortona daleko.

(boczi) #12

Trochę zżera te zasoby, jak masz lepsze parametry peceta to mniej się to poczuje, tak czy siak, jestem za Nortonem.

(Musg) #13

ale chciałbym mieć najlepszy :slight_smile:

(lazikar) #14

Jezeli chodzi o te dwa to zdecydowanie Norton. :smiley:

(Harry666) #15

Jezeli chodzi o te dwa zdecydowanie panda :slight_smile:

(Beed) #16

Potwierdzam :slight_smile:

(Drahalt) #17

Wybierając z tych dwóch to oczywiście ze Norton :smiley:

(Minio Dp) #18

Bardziej polecam Nortona niy Pandę

(Jr14) #19

W kwestii tych dwóch antywirów to Panda zdecydowanie moim zdaniem lepsza.

(Bambit) #20

Tu nie ma co dyskutować bo Norton jest jednym z najlepszych AV jakie istnieją, a porównanie z pandą nie ma sensu hehe :stuck_out_tongue: