Panda internet security 2008 - wasze opinie

(Staszek P G) #1

co sądzicie o tym antywirusie? Poproszę o dobre jak i o negatywne opinie lub propozycje innego waszym zdaniem "lepszego"

(Barbul72) #2

Cytuje ‘’ Panda nie jest warta uwagi… dlaczego? ano :

1. wykrywalność infektorów na średnim poziomie (progs czepia się niewinnych i czystych cookies, identyfikując je jako spyware )

2. są kłopoty z aktualizacją

3. program wchodzi w konflikty z innymi, powodując blue screeny * nie, nie chodzi mi tu o inne antywirusy***

4. Jej bazę łatwo można uszkodzić

5. są problemy z odinstalowaniem owego produktu

6. system chodzi dość niestabilnie ‘’

(Black Rider) #3

Nie wyrażę opini o tym beznadziejnym av, bo dostał bym warna, lecz mogę napisać, że muli on kompa jak 5 avastów i 15 avir. Szkoda kompa. Ciągłe bluescreeny, restarty, niestabilny komp, mała wykrywalność. Nawet bym się nie dziwił że avast wykrywa w nim wirusa, bo po tym śmieciu wszystkiego mażna się spodziewać.

(fiesta) #4

Jeżeli ma to być zabawka dla dziecka w wielu przedszkolnym to owszem program będzie spełniał swoje zadanie, lecz jeżeli ma on być głównym zabezpieczeniem komputera przed infekcjami to raczej trzymał bym się od niego z daleka.

(Staszek P G) #5

ale czytałem też na necie o pandzie i ma poważne recenzje jako pozytywy…

(system) #6

Nie bierz tego pod uwagę. Panda jest do **** Szkoda, że niektórzy instalują takie śmieci, jak Panda :evil:

(Staszek P G) #7

a może ktoś poleci jakiś inny?

(fiesta) #8

Kaspersky Internet security

Eset Samart Security (bardzo małe zużycie zasobów)

itd.

Reszta :arrow: Szukajaka na forum, tematów o tym od zatrzęsienia.

(Kamilgarbala) #9

Witam :lol:

Przez kilka miesięcy korzystałem z antywirusa Panda Internet Security 2008. Szczerze mówiąc bardzo się na nim zawiodłem. W znacznym stopniu spowalnia komputer, zabiera dużo pamięci RAM i ciągle utrudnia prace swoimi głupawymi komunikatami. Nie polecam. W zamian zalecam zainstalowanie programu Avira Free Antivirus. Codziennie się aktualizuje, nie spowalnia komputera i bardzo dobrze wykrywa wirusy. Również dobrym programem, według mnie jest AntiViren Kit 12. Jego jedyną wadą jest fakt, iż jest programem komercyjnym :smiley: Pozdrawiam