Panda platinum 2005 internet security 9

od niedawna mam pewien problem. jak włączam komputer wyskakuje mi błąd i aplikacja zostanie zamknięta - taki mam komunikat. kilkam enter i komputer dalej się ładuje lecz w pandzie najważniejsza funkcja odpowiadająca z ochronę komputera. na screenie bardzo dobrze widać. jak kilkam na reset komputera tak jak prosi o to panda to znów to samo ;/ odinstalowałem pande i było dobrze lecz ja zainstalowałem ponownie to problem powracał. możecie pomóc? dodam że panda pochodzi z gazety komputer swiat ekspert. :cry:

http://img133.echo.cx/img133/4454/b322261d8nc.png

Chyba czas na używanie Pandy z Experta już minął i musisz kupić nowy numer i ją ponownie zainstalować

:expressionless: jak nie wiesz to się nie odzywaj !!

Pełna ale ograniczona czasowo, aczkolwiek pojawiła się w czerwcowym wydaniu eksperta więc powinna działać.

tzn działała…zostawiłem dokładnie wczoraj na noc włączony komputer i jak się obudziłem to jakiś problem się pojawił co do pandy…myślałem że to mały i chwilowy błąd ale wydaje mi się że z tego wyniknoł teraz ten błąd :frowning: czyli nie możecie mi pomóc lub jakoś podpowiedzieć co mógłbym jeszcze zrobić żeby naprawić tą usterke ? ;/