Panda Platinum - Problem

Cześć :!:

Sprawa przedstawia się następująco. Tak więc mam Pande z najnowszego KŚ Ekspert. Poprzednią wersję także miałem z gazety. Tylko w tej “poprzedniej” wersji wszystko było jak należy, a mianowicie chodzi mi tutaj o permamętną ochronę plików. Gdy w konfoguracji stałej ochrony próbuję ją włączyć pojawia mi się taki komunikat:

Załadowanie pemamęntej ochrony plików było niemożliwe

Co robić pomóżcie… :?

zakupic oficjalna wersja

zaloze sie ze w nastepnym,

numerze bedzie o tym glosno

no chyba ze problem lezy po twojej

stronie nieodintalowales wszystkich skladnikow z

poprzedniego antywira

lub jakis program, konflikt ma z tym antywirem

poczytaj info. na stronie producenta FAQ o problemach w danej wersji antywirka :wink: :wink:

Proponuję ci zobaczyć na forum experta czy inni też mają taki problem.

:arrow: Forum

Też używam tę Pandę, zainstalowałem ją bezproblemowo (po dezinstalce poprzedniej). Co ciekawe ustawienia zapory pozostały stare - nic nie musiałem ustawiac na nowo, podobnie z raportami. Wszystko działa OK!

Bo nie usunołeś poprzedniej całkowicie. :smiley:

_ hłe hłe hłe no tak Panda … _

_ od 4 lat posługuję się Pandą _

_ mogę powiedzieć że jest dobra , nie jest najlepsza ale jest dobra czasami wysiada szczególnie u mnie na osiedlu , gdzie admin w ogóle olewa sprawy bezpieczeństwa _

_ jak zaradzić kiedy nie działa Panda : -> _

_ deinstalacja to tylko początek drogi przez ciernie , gdyż trzeba usunąć folder Panda w PROGRAM FILES _

_ potem jazda do rejestru - jak ktoś się nie zna i nie wie czego szukać radzę nie włazić bo można skopać system _

_ HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Panda … _

_ to jest klucz w którym wszystko siedzi ale z własnego doświadczenia wiem że usunięcie go może skopać późniejszą instalacje _

_ najlepiej usunąć wszystkie pliki z C:\Windows|Prefetch daje bardzo dobre wyniki _