Panda- problem z zainstalowaniem

mam problem z zainstalowaniem tego antywira,

jest to wersja 2-u miesięczna z jednego z czasopism. wczesniej tez miałem pande ale chce przedłuzyc okres ochrony więc wykasowałem poprzedniczke i teraz w czasie instalacji wyskakuje mi okienko Netopsystem Size Optymizer z komunikatem “wyodrębnianie nie powiodło sie z nieznanego powodu”. Pomocy!

Hey !!

Wszystko wskazuje na błąd pliku instalacyjnego. Jeśli instalujesz antywira z płytki CD, to przeczyść ją i najlepiej przegraj plik (pliki) instalacyjne na dysk i spróbuj ponownie zainstalować !!

Powodzenia !!

Dimatheus

No niestety to też nie pomogło.

inne programy wgrywają sie bez problemów. tylko ta panda.czy mozna cos jeszcze cos z tym zrobić. czysciłem rejestr i byc moze cos wykasowałem.

Hej !!

Chyba nie bardzo !!

A wspomniany komunikat wyskakuje zaraz po tym jak klikniesz na instalację - nie dochodzisz do etapu, w którym wybierasz ścieżkę dostępu, rodzaj instalacji, itp, tylko zatrzymuje się na scalaniu danych ?? Bo jeśli tak, to po prostu plik jest walnięty.

Być może będziesz musiał się przesiąść na innego antywirka… :wink:

Z pozdrowieniami

Dimatheus

zaraz na samym początku przy przetwarzaniu pliku.

Sciągnąłem pandę z netu i jest to samo.

czy wcześniej miałeś wersję próbną?

Masz legalną wersję, skorzystaj z:

http://www.pandasoftware.com.pl/pomoc/zgloszenie/

a nie masz problemu z brakiem miejsca na partycji C?? w tym momencie następuje rozpakowanie pliku instalacyjnego do jakiegoś katalogu tymczasowego na C.

a jakie komunikat się pojawia jak chcesz zainstalować antywira :?:

P.S

Jak możesz to podaj LOG Gmera, tam będzie widoczne czy są jakieś pozostałości po starym antywirusie.

Wyskakuje komunikat Netopsystem Size Optymizer o treści :" Wyodrębnianie nie powiodło się z nieznanego powodu. Program został zamknięty. Instalacja nie powiodła się info ID 6702.498.201.2.10056."Plytka instalacyjna na 100 % jest OK.W chwili obecnej zainstalowałem sobie avg tak “awaryjnie”, no ale chciałbym tą pandę bo wg mnie jest lepsza. A oto log z gmera: