Panda software->beta program

Mam pytanko do ludzi którzy testują wersje testowe pandy, jak sie wam sprawują antyviry??

na ile macie licencję , jak z wirami, wykrywa je lepiej,jaki sa nowości w titanium i platinum w wersjach 2006 a czego nie ma w 2005 /??

z góry dzięki

Ja testuje Pandę. Narazie jest wszytko OK. Tylko z nią strasznie długo ładuje się Windows, a baze wirusów pobiera codziennie sam

a mozesz dac pare screenów ?

i na ile masz licencje pandy ?

:arrow: licencja

Nie wiem :smiley:

Nie używałam wersji 2005. Poczytaj sobie, zajrzyj do komentarzy na Vortalu (był news na ten temat).

Ja mam Platinum. Karzą Ci wysyłać maile po aktualizacjach, czy jest OK. Trochę długo się uruchamia przy starcie systemu, brak mozliwości skonfigurawania firewala. Nieco zwolnił mi internet. Zaraz sprawdzę jak się sprawuje w deinstalacji :wink:

panda16ax.th.jpg

panda20nn.th.jpg

panda32tj.th.jpg

panda49tb.th.jpg

Ja też :slight_smile: Mimo wszystko wolę coś mniej zasobnożernego.

Nie potrzeba licencji. To beta :-D. panda17qo.th.jpg panda28qi.th.jpg

mi nie a mam 512 ramu jak chodzi sama panda prawie 300 mb jest używane odbija się to na wymagających aplikacjach(mam wersje platinium 2006 platinium 2005 była trochę mniej zasobożerna)

a mi nie

tego to nie powiem ale dialery, szpiegi i reklamiarze to gromi bardzo szybko więc i wiry powinna szybko brać( true prevent + heurystyka + behavioralne to nieźle jedzie)

czyli czas na aktualizacje jest nieokreslony ?

Dzieki za screeny, prawie to samo co wersja 2005 z wygladu :smiley:

Opłaca się ja instalować ??

Mam teraz kaspersky antivirus

PS. ni ena temat ale mam pytanko override skąd ściagnąłeś ten ładny styl do xp?

:arrow: Royale

wiesz ja też bo jak włałczem football menagera to już widzę efekt przeciążenia ramu i jeszcze troche się pobawię i wezmę avast! proffesionall(niezły ale od pandy sporo słabszy i duuużooo mniej zasobożerny)

dzieki serdeczne za screeny :slight_smile:

i co dalej będziecie tego programu używać ??

czy opłaca się go instalować ??

jak maż dużo ramu i miałeś wcześniej słabszego antywira to warto (no i oczywiście jeśli u ciebie się liczy bezpieczeństwo a nie wydajność) to się opłaca zresztą sam sprawdź

Ja już go nie mam. Deinstalator jest sprawny :wink:

Prędzej czy później chcąc go używać będziesz musiał go wykupić (tu możesz zobaczyć ceny produktów 2005). Mi jako użytkownikowi domowemu wystarczą darmowe rozwiazania :slight_smile: Do tego jeśli co jakiś czas sprawdzasz komuter skanerami on-line innych firm antywirusowych (np. Panda Active-Scan :wink:), to powinno być OK :wink:

A najlepiej:

skoro sprawdziłeś czy działa to powiedz czy zostają jakieś foldery i wpisy w rejestrze (chcę wiedzieć czy mam szukać po jej deinstalacji)

Jak po każdym programie. Nie to, żeby było coś problemowo. Wywaliłam tylko główny katalog po Pandzie z Program Files i wyczysciłam po niej rejestr jv16 Power Tools. Log z Hijacka po deinstalacji Pandy skrócił się o połowę :smiley:

pewnie i tak ta wersja pandy będzie niestabilna, dziurawa czyli kaszana 8)

sprawdź potem oceniaj bo jak na razie działa mi świetnie i wyłapuje wszystko czego nie widział kasperski i avast! poza tym usuwa to co bym wywalał normalnie ad-aware i spybotem