Panda titanium 2005 czy mks_vir 2005

mam dylemat,chce zabezpieczyć całkowicie komputer przed wirusami itp.Chciałbym kupić program antywirusowy tylko nie wiem który,pozatym niechce wydac pieniedzy w błoto więc prosze o porade w sprawie tych dwóch programów albo inne propozycje,wiem że podobne tematy są na forum ale odpowiedzi nie są tak bardzo sprecyzowane.

Polecam zdecydowanie >Panda Platinum 7.0< (Titanium nie posiada Firewalla) Jest skuteczna i nie muli systemu. W jakimś sklepie widziałem za 160 zł. pełną wersję - więc się opłaca.

Wg. mnie Panda jest lepsza, chociażby lepsza wykrywalność wirusów w mailach. Mks cały czas mi je przepuszczał. Pozdrawiam i życzę czystego systemu !

Polecam Kaspersky Anti-Virus Personal:

:arrow: http://www.kaspersky.pl/store.html

Mam go i jestem z niego bardzo zadowolony

odpowiedzi są i w dodatku są bardzo sprecyzowane…

oto próbka tych wiadomości:

dzieki za porady,pozdro

Ja polecam mks_vir2005, używam go osobiście i jestem bardzo zadowolony, sprawdza każdy nowo dodany i usunięty klucz z rejestru i prawie codziennie aktualizowana jest baza danych :spoko:

Tylko tam był testowany starszy mks_vir.

Ja osobiście wybrałbym z tych dwóch właśnie Mks_Vir-a 2005 :slight_smile:

a ja polecam pande aktualizacje masz przynajmniej 1 dziennie czasem czesciej. na MKS-ie przejechałem sie już.

Titanum też posiada firewalla :slight_smile:

Tak, tylko w wersji 2005. :slight_smile:

Nie wiem,czy dobrze czy zle,ale ja polecam abys najpierw sprawdzil sobie jakims demo dzialanie obydwu; ja wgralam Pande i po 2 tygodniach wyleciala,bo nie dalo sie na kompie nic zrobic tak wariowala. Wgralam MKS i jest dobrze.

a jaka wersje pandy miales jak titanium to zgadza sie ale platinium jest OK

albo jakas starsza wersje miales u mnie z panda spokój był

Tak,Titanium 2005

jak chcesz miec dobrze z kompem kosztem predkosci to norton system works jest dobre. poza antyvirusem zawiera jeszcze pakiet narzedzi do naprawy kompa. przestalem uzywac bo ogolnie muli kompa. teraz uzywam darmowego awvasta i uwazam ze jest dobry. ma dobrego rezydenta i wykrywa trojany zanim wskocza na nasz komp blokujac polaczenie z zagrozonym obszarem.

a co to za różnica? produkt tej samej firmy przecież

nortony wcale nie mula az tak kompa jesli masz 512 ramu na conajmniej 333

a poz atym sa BARDZo skuteczne

Oj nie za bardzo

Norton, fakt może i wykrywa dobrze ale z usuwaniem już gorzej, trzeba kombinować innymi AntiVirusami :?

nortona nie zainstaluje bo miałem go na 10 minut,heh komp 5 min sie włączał,panda titanium 2005 jakaś dziwna bo cały czas wyskakują błędy wewnętrzne, sprawdzałem z 3 różnych źródeł i problem ten sam i strasznie kompa muli,platinum 7 jest ok,teraz jeszcze myśle o antivirenkit bo jak miałem demo to jak wszedłem na neta to co jakic czas było że wykrył trojana,teraz mam demo mks_vira2005,po 30 dniach instaluje pande na prube platinum 7 , potem antiwirenkita i zobacze który najlepiej służy,dobrze że do gazet daja dema antywirów,bo inaczej jak kupisz to czasami kasa w błoto pójdzie.

nortona używałem przez 3 lata i z przykrością musze stwierdzić że to pieniądze wyrzucone w błoto… przynajmniej wg .mnie. Lepszym interesem wysdaje sie zakup Kaspersky, którego teraz używam ale także MKS’a 2005. Pandy nie polecam choć jeszcze pół roku temu jej używałem.