Panda Titanium Antivirus 2005

Witam!

Chciałbym zainstalować sobie program antywirusowy, który jak najlepiej usuwa wirusy i najmniej obciąża komputer. Mam komputer AMD Duron 750 Mhz, 640 MB, GeForce 2 MX 400/400. Czy Panda Titanium Antivirus 2005 jest dobrym wyborem, czy może jakiś inny antywirus? Miał ktoś zainstalowaną Pandę Titanium Antivirus 2005? Jak się sprawuje ten antywirus?

Proszę o poradę.

miałem Pande Titanium i Platinium i ogólnie bardzo słaba. Puszcza wiry jak szalona. Obecnie mam Kasperskiego. BDB a tym samym nie zamula kompa - na prawdę warto go mieć :smiley:

nie instaluj pandy , już lepiej zainstaluj sobie antivir dostępny na vortalu :!:

Słyszałem, że Nod32 jest bardzo dobry, a nawet najlepszy i nie obciąża komputer. Czy to prawda? Może ten antywirus polecacie? :?

a z bezpłatnych, najlepszymi sa wymieniony już Nod32 i Avast naturalnie.

To NOD32 jest darmowy???

tak, Nod32 jest dobrym antywirem który nie obciaża komputera, lecz wg. mnie najlepszym jest Kaspersky 5.0.227 (jeżeli mówimy o płatnych aplikacjach) a z bezpłatnych, najlepszymi sa wymieniony już Nod32 i Avast naturalnie

Tak. Kaspersky jest najlepszy. Ale niestety trzeba na niego wydać troszkę pieniążków.

Darmowych anti-wirów poszukaj TUTAJ

Napewno znajdziesz coś dla siebie.

Pozdrawiam.

Nie nie jest.