Panda zwalnia a czasami zawiesza komputer

Mam problem z Pandom internet security 2007 kupiłem ją z czasopismem PC Format kiedy ją zainstalowałem to po uruchomieniu systemu kiedy już widac pulpic obok myszy niema klepsydry więc zaczynam prace włączam np. internet to musze czekac około 2 min aby sie włączył (ale to jest tylko kiedy włącze komputer potem wszystko wraca do normy).

Kiedy włączam jakis server w battlefield 2142 lub innej grze komp sie zawiesza na nic niereaguje a kiedy pande wyłącze server uruchamia sie odrazu co mam zrobic?Myslice że lepiej Pande odinstalowac i zainstalowac NOD 32?który lebszy?Może znacie jakies ine dobre antywiry lub znacie rozwiązanie problemu?

Hmm… :expressionless: Pamięci powinno wystarczyć.

Pamiętaj, że pakiet Internet Security oznacza antywir + firewall.

Możliwe, że w systemie działa drugi firewall.

Możliwe, że nie odblokowałeś BF w firewallu.

instalując różne antyviry swojego czasu zauważyłem jedną tendencję … jak instalujesz windowsa xp, i po świerzej instalacji zanim podłączysz neta zainstalujesz antyvira to system chodzi szybko , z antyvirem, jeśli wcześniej mieliśmy zainstalowanego jakiegoś antyvira, i odinstalujemy go, zainstalujemy następny … komp będzie wolniej chodził, jakiego miałes wcześniej antyvirusa ??

Przeczyszczony rejestr i wywalone wszystkie foldery poprzedniego antyvirusa ?

To nie ma żadnego znaczenia. A co do reszty się zgadzam.

Wczesniej miałem avasta Foldery usunięte a logi jak wykasowac?

Złączono Posta : 27.10.2006 (Pią) 17:48

Ale jak wykasuje Pande i Zainstaluje innego antywira komp normalnie chodzi

Ja mam pande i nie narzekam może poprostu zaptaszyłeś za dużo opcji przy instalacji i dlatego.

ja jak włącze kompa to odczekuje minutkie żeby sie uruchomiła padna i wszystko chodzi świetnie :wink:

Ja mialem Pande dawno temu, ale ostatnio jak mi walnela system, to podziekowalem. Ten program sam z siebie wyskakiwal, nawet jak formata dalem nic nie pomoglo.