Panel Admina

Witam mam problem otóż tworze Portal GSM

i chciałbym zrobić coś takiego jak Panel Admina żeby można do niego się dostać poprzed podanie odpowiedniego hasla

chciałbym a by w nim można bylo pozostawić napisany jakiś news lub Artykuł

coś podobnego do Jportalu tylko że uboższy :stuck_out_tongue:

chodzi o to żeby jakiś redaktor napisał artykul i zapsal go w PA a potem ja żebym go dodał? Ktoś moze załapał o co mi biega i będzie mógł mi pomóc?

chodzi ci pewnie o system newsów

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=80233

też

ale chodzi mi o taki system zarządzania artykułami newsami itp

albo żrbić tak

admin.php żeby podać haslo do PA potem żeby pojawila się nowa strona i w niej żeby byly 3 Okna

Dodaj Newsa:

Dodaj Artykul:

Inne:

I żeby jeśli ktoś coś wpisze do któregoś z okna byla opcja zapisz i potem ja sobie wejde w PA i żeby bylo wyświetlane że oczekuje 1 news lub 1 artykuł i ja sobie skopiuje treśc i będzie wszystko cacy :stuck_out_tongue:

obzre by bylo żeby byla jeszcze opcja podglądu tego co się napisalo :stuck_out_tongue:

to trzeba sobie napisać takie cos :slight_smile:

żeby sobie napisać coś takiego tzreba umieć ;/

nie ma jakiegoś gotowca ?

gotowce ci podałem w linku :slight_smile:

a żeby umiec to trzeba sie nauczyć:P wiec do dzieła :mrgreen:

ale to tylko system newsów ;/

a ja potzrebuje zcegoś innego ;/

cóż widocznie będe musiał coś innego wymysleć bo nie zdąże się tego nauczyć i zrobić ;/

w takim razie pozostaje ci cms…

albo osobno system newsów i artykułów ale z tym sporo zabawy bys miał zeby to razem zintegrowac i bez znajomości php myśle ze jest dość bardzo ciężka sprawa …

nie za dużo zrobilem żeby teraz pzrerzucić się na cms’a ;/

a nie napisał by ktoś takiego skryptu?

na użytek ogólny? :smiley:

samo napisanie takiego czegoś zajeło by pare dni żeby wszystko grało ładnie …

więc bedzie kicha ;/

a nie ma jakiegoś java scriptu który by zapisywał do jakiegoś pliku textowego coś z formularza ?

napisać skrypcik co zapisuje z formularza to nie problem ale co to ma do twojego problemu ??

no coś już by mialo :stuck_out_tongue:

bo linka do tego formularza znała by tylko ekipa i oni by tam coś zapisywali a ja bym mógł późniejz tego korzystać :stuck_out_tongue:

jak wróce do domu po 16 to ci napisze takie cos:)

chyba ze wykorzystasz RSS-a i w ramach treningu w zapisie do plików ci napisze takie coś:PPP

wies zmi to obojętne jest byle tyylko się sprawdzało :stuck_out_tongue:

jesli by jescze można prosić żeby w tym formularzy wybierało się Artykuł News Download, Inne

i jak ktoś np. wybierze Artykul żeby zapisalo się w artykul.txt a jak news to news.txt

moge ci to napisać ale takim czymś tylko sobie roboty dołożysz bo z tego co cie rozumie to chcesz ręcznie dodawać kaśdego news-a artykuł czy to tam wiecej chcesz :o

takich żeczy nikt za friko nie robi :slight_smile:

http://kraw.biz/sign/form/

tutaj masz tak jak chciałeś tylko bynajmniej z mojej strony to pierwszy i ostatni gotowiec jakiego ci podrzucam …

w zipie masz wszystko spakowane dla katalogu daj 777 dla plików *.txt 666

filuniu dzięki jestes wielkiii

jaki byście polecili mi skrypt do podawania hasła?

chodziło by mi dokładniej o to że jak nie podam hasla to mi się ten formularz nie pojawi?