Panel boczny usb nie działa

Witam mój panel boczny usb nie czasem działa a czasem nie kiedys podłaczyłem cos do niego to działał potem przestał po odłaczeniu potem znów podłaczyłem i działało potem znów nie . Wie ktoś może w czym tkwi problem ??

Sprawdź czy USB nie jest uszkodzone. Problem występuje tylko w panelu bocznym, czy też z tyłu kompa??

Zainstaluj najnowsze sterowniki do płyty głównej oraz service pack do systemu.

Ile masz portów USB w kompie i ile urządzeń jest do nich podłączonych (zazwyczaj) ?

Posiadasz może klawiature i myszke bezprzewodową ??

Najnowsze sterowniki do chipsetu + SP3 (jeśli to XP). Jak nie wiesz skąd pobrać, to podaj model płyty głównej, podeślemy Ci linki do sterów.

Pozdrawiam :wink:

A wiec tak 4 wejscia z tyłu i do nich podłączone : drukarka , kierownica , i takie cos do myszki i klawiatury bezprzewodowej ,+ dwa w panelu bocznym. system to vista (legalny)i wszystkie najnowsze aktualizacie pobrane. Kabel usb jest dobry bo działa z tyłu komputera . czasem mi brakuje wejsć usb z tyłu albo jak np kolega przyniesie mp3 to mi nie chce z tyłu wejść bo sie nie mieści. no i w panelu przednim jest oczywiscie wejscie na słuchawki i mikrofon zawsze przynajmeij to działało a terez 4 wejscia nie chce chodzic. miałem też problem z czytnikiem kart kiedys ale on już działa. Jeszcze jakieś inf sa potrzebne ??