Panel przedni nie jest wyświetlany w sterownikach karty dźw

Witam!

Mam płytę główną: ALiveSATA2-GLAN i WinXP , i miałem stare sterowniki do karty dźwiękowej i myślałem, że jest to przyczyna tego że nie wyświetla mi panelu przedniego w sterownikach, i on w ogóle nie działa. Dziś ściągnąłem sterowniki ze strony producenta mojej płyty głównej, ale nadal to samo (screen na dole). Nie wiem co jest grane. Może źle zainstalowałem te sterowniki? Potrzebuje to naprawić, bo mam jeden zestaw słuchawkowy, a mam też laptopa i nie chce tak przełączać w panelu głównym, żeby mieć zestaw słuchawkowy na laptopie. (z laptopu korzysta moja siostra, gdyby nie ona nie było by problemu)

Tak mam:

bez%20tytuu.jpg

Proszę o pomoc, matief

Zobacz, czy przedni panel jest podpięty. Rozkręć obudowę i zobacz czy jest wszystko z przodu podpięte.

być może masz pz tyłu przejściowe minijacki, które wpina się w gniazdo głosników. Wtedy przedni panel mógłby działac.

huuuubert , nie wydaje mi się, że mam odłączone. Nie wiem jak odkręcić przednią obudowę, ale jak przyświecę latarką od spodu to nie widać zęby jakieś kabelki były odłączone. A po za tym USB z przodu (mam 3) wszystkie mi działają.

master_zonk6 , nie rozumiem cię, mógłbyś jaśniej?

Panel przedni:

http://img15.imageshack.us/img15/311/beznazwy1ncv.jpg

matief , zobacz ten poradnik- -> Brak dźwięku na panelu przednim komputera.

seba86mu , wiem, widziałem ten temat dużo razy na innych forach, ale jak widzisz (na pierwszym poście [screen]) ja nie mam takiego kluczyka. Czekam dalej na odpowiedzi.