Panel sterowania dzwiekiem z pulpitu sound blaster audigy se

Jeżeli ktoś mógłby mi przypomnieć jak nazywała się aplikacja do obsługi tej kary z poziomu pulpitu.

Parę lat temu zainstalowałem sterowniki z płyty dołączonej do kary, tam był taki programik który po najechaniu kursorem po górną krawędź monitora, pojawiał się w postaci paska.Był to swego rodzaju panel sterujący :slight_smile: Działało to jeszcze pod Windows XP.Niestety teraz przeinstalowałem system na Win 7 i w sterowniku do kary nie ma już tego programu.

Czy ktoś pamięta jak to się nazywało?

Chodzi Ci o Launcher ?

Dzięki.Tak chyba to to tylko w innej formie http://pclab.pl/news35799.html .Używasz tego może.Można to ustawić tak żeby działało to tak jak to wcześniej napisałem?Koleś któremu to robię uparł się na to :slight_smile:

Na XP działa,na Win7 nie próbowałem.Raczej nie.Może masz ikonkę w trayu,z niej też można sterować kartą.Sam piszesz,że w sterownikach nie ma już tego elementu.Pod tym masz link,spróbuj ściągnąć.Nową wersję oprogramowania dla systemów Windows XP, Vista i 7 (nieoficjalnie) można pobrać ze strony internetowej support.creative.com.

Ok dzięki .Coś będę kombinował :slight_smile: