Panel sterowania wciąż przestaje działać

Jak znajdziesz rozwiązanie, daj znać

Tak samo. Od dziś. Xiaomi note 8 pro

U mnie to samo, Mi 9T. Już miałem resetować do fabrycznych, ale jak widać dobrze że tego nie zrobiłem.

Ja również xiaomi note 8. Wyszła właśnie jakaś aktualizacja, więc aktualizauję i mam nadzieje, że to pomoże…

od 30min wyskakuje mi ten sam błąd, restart nie pomaga na Xiaomi Poco F1

U mnie po aktualizacji to samo :frowning:

@moderatorzy wpadnijcie tutaj. Robi się ciekawie.

u mnie od dzis po poludniu, 8 note pro, denerwuje strasznie, nie wiem czy czekac czy resetowac, nic nie mozna znalezcw necie

U mnie to samo, mam redmi note 7, powiadomienie zaczęło się pojawiać ok 2030. O której u was? Może to jakiś globalny problem.

Miałam ten sam problem w Xiaomi, pomogło odinstalowanie aktualizacji panelu sterowania.

Ooo, a jak to wykonać?

jak to zrobic, nie da sie

W moim przypadku : 1. Ustawienia->2. Aplikacje-> 3.Zarządzanie aplikacjami-> 4. Znaleźć aplikację panel sterowanie -> 5. Odinstaluj aktualizację

10 polubień

kiedy to robilas?

Dzięki za odpowiedź, za chwilę tego spróbuję.

u mnie to było okolo 20. Natomiast wczoraj wyskoczyło mi to raz.

Błąd pojawił się niecałą godzinę temu, odinstalowałam aktualizację około 30 minut temu i póki co jest okej, nie pojawiło się ani razu.

dzieki , jak na razie pomoglo

Miałam dokładnie ten sam problem jakieś 20 minut temu. Potwierdzam, odinstalowanie aktualizacji pomogło.

1 polubienie

U mnie w redmi9 pomogło wyczyszczenie danych panelu sterowania. Podobnie jak pisze Karolina

3 polubienia