Panie, ile za ten złom?

Ello spece, powiedzcie ile za tą kupę złomu można dostać ??

Athlon XP 2500+ Barton

EPoX EP-8RDA3+ Pro

1GB DDR Geil CL2.5

Palit 7300GT 256MB DDR3 Sonic Edition

Sieciówka Realtek RTL8139/810x

FDD

Seagate 320GB ST3320620A

WD 120GB WD1200JB-00CRA1

NEC ND-4571A DVD/RW DL

Lite-On DVD/RW

Zasilacz Megabajt MGB-350ATXP4

>800 powinno dac rady

za komplet ok 800-900zł swobodnie.

Nie zna się za dobrze ale bym powiedział ~500zł (może i więcej). Aż taki złom to nie jest :smiley: , jak ktoś chce to sprzedam komputer z AMD DURON :smiley: :smiley: .

Na pewno więcej, same dyski plus RAm wychodzi więcej :stuck_out_tongue:

Coś nawet pod 900zł śmierdzi.

maniekz , chyba nie dostałeś banicji na allegro ?

Nie, tylko trochę się leniuchuje :slight_smile:

Ja bym dał max 250zł. i to tylko za dyski i DVD - reszta to szrot.

http://allegro.pl/item317673558_2x2_3gh … _hit_.html

za 799zł - NOWY. GF 7300GT widziałem na wyprzedaży za 200zł. czyli razem za 900-950zł - i wszystko nowe.

A jakiś Psełdo_Łekspert napisał, że za 900zł. śmiech na sali.

Generał, ten z twojego linka licz że zasiłka również do wymiany, dysk kij wie jaki (ale na bank Samsung), płyta główna absolutne niziny czyli w sumie badziew (i do tego tylko dwa sloty na pamięć), reszta obleci… ale sumując w życiu bym za to tyle nie dał…

Generał

możesz się więcej nie odzywać?

użytkownik technik_elektro jest od ciebie duuuużo bardziej doświadczony i zna sięna tym lepiej

powinieneś za to dostać około 800-850 zł (oczywiście jeśli się znajdzie kupca)

i poraz kolejny się w sposób wyjątkowo żałosny osmieszasz, spieszę z krytyką.

oczywiście nie wiesz o tym (czemu dałeś wyraz w wątku) iż sprzęt który się już nie produkuje a jest popularny wśród wielu użytkowników - to owe komponenty są w cenie - nie dziwi mnie to, że o tym nie wiesz, w ogóle jest jakaś dziedzina w której mógłbyś się merytorycznie wypowiedzieć czy potrafisz tylko uprawić słaby styl błazeński rodem prosto z cyrku ?? karty na agp,ddr1, niezła płyta na nforce2 oraz procek te przedmioty są jeszcze w cenie…zwłaszcza jeśli chodzi o kartę i ram który jest znacznie droższy od ich nowszych odpowiedników na pci-e i ddr2.

wystarczy że wziąłbyś kalkulator otworzył serwis allegro podliczył średnie ceny wymienionych podzespołów to może chociaż w tak prostym poście byś się nie ośmieszył :-).

ignore powinien załatwić sprawę…

Ale ja wiem co piszę. 900zł za szrot. Sorry. Jak ktoś nie zarabia to faktycznie nie ma pojęcia o czym piszę. Poza tym nie ma sensu ładować się w jakieś antyki.

Dlatego mówię max 250zł za dyski i DVD.

Tak ceny na Allegro. Ale podaj mi ceny transakcyjne a nie wystawione. Różnica jest spora.

Generał , - żal

nawet jak byś na części to z 900zł albo i lepiej … !!