Papier utknął w drukarce

Mam problem.Nie wiem jak usunąć papier który utknął w drukarce;/Siedzi w środku i nie chce wyjść,utknął na dobre i nic nie wystaje więc drukarka nie może go “wypluć”.Co mam zrobić?Rozkręcić ją?

Jeżeli nie da go się wyciągnąć, to nie masz wyjścia - musisz ją rozkręcić. Używaj najbardziej głównych śrubek, sądzę, że dostęp do papieru powinien być ułatwiony poprzez odpowiednią budowę drukarki, ale pewien nie jestem.

rozkręcać drukarkę,żeby wyjąć papier!-zdecydowanie NIE

W każdej drukarce z tyłu jest taka klapka otwierasz ją(bez żadnych śrubokrętów) i masz wtedy dostęp do zaciętego papieru-wyciągasz go powoli;bez gwałtownych szarpnięć.

PS:Na pewno to jest opisane w instrukcji obsługi drukarki,opisane i na pewno są jeszcze zdjęcia/rysunki z kolejnymi etapami postępowania.

Ja tylko pokrywę otwarłam i wyciągnęłam zacięty papier. Wcale nie trzeba jej rozkręcać i szarpać się z zaciętym papierem też nie trzeba.

Ale Wy wszyscy mądrzy jesteście … A wie ktoś jaka to w ogóle drukarka jest? Firma, model??

Nie w każdej da się otworzyć jakąć klapkę z tyłu lub podnieść pokrywę i pociągnąć …

To drukarka hp 920c.Klapka jest z tylu,otworzyłam i udało mi się wyciągnęć papier:D Dziękuję bardzo za pomoc! !!

w każdej

3 posts were split to a new topic: Papier utknął w drukarce