Paragon partition manager

Bardzo pilnie potrzebuje pomocy…

Chciałam zwiekszyc miejsce na dysku C (zabierajac z dysku D) przez program paragon partition manager, ale podczas przenoszenia wydawalo mi sie, ze chce przeniesc za duzo miejsca i wcisnelam escape i teraz nie moge wlaczyc dysku D na ktorym mam wazne pliki. Jest napisane : “dysk w stacji dysków D jest niesformatowany czy chcesz go sformatowac teraz?” i jeszcze wyskakuje takie coś kiedy próbuje wlaczyc plik z tego dysku : Dysk lub połączenie sieciowe, do którego odnosi się skrót “cośtam” jest niedostępny. Sprawdź czy dysk jest wlozony prawidlowo i czy zasoby sieci są dostępne i ponów próbę."

Czy moge odzyskac jakos te pliki z tego dysku???

Baaaaaaaaaaaaaaaardzo proszę o pomoc :(( !!

Nie przerywa się w trakcie przenoszenia . =D>

Do tego typu zadań używa się wersji odpalanej w RAM oraz dodatkowo należy przenieść pagefile.sys na inną partycję. Anulowanie/reset operacji w trakcie partycjonowania to zły pomysł.

Co do wejścia na partycje spróbuj:

viewtopic.php?f=2&t=260017

Testdisk - skopiowanie zawartości partycji (jeśli się da) i utworzenie nowej partycji.

PS Nie każda operacja na partycjach jest możliwa/bezpieczna do wykonania.

agniiik ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.