Parę częsci max 1300zł :D

Elo :slight_smile: złożyłem sobie taki mały zestaw za 1300zł i chcę poddać go waszej ocenie :smiley: Co byście w nim zmienili? Jeśli macie jakieś testy karty z zestawu to dajcie linki :smiley:

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 /2.5GHz, 2MB, 800MHz, BOX/

Wentylator: Pentagram Freezone HP-120 ALCu Karakorum

Płyta główna: Gigabyte EP31-DS3L /intel P31/

Pamięć RAM: Patriot 2GB (2x1GB) PC800 CL4 LLK

Karta graficzna: Palit Radeon HD4850 Sonic Special Edition 512MB DDR5 /256bit/ DisplayPort HDMI DVI

Zalman Pasta termoprzewodząca ZM-STG1 (3,5g)

zasilacz, bude, myszkę, klawiaturę, napęd i dysk mam :lol:

PS. Chce ktoś kupić Xboxa 360? jak coś to pisać na gg: 5908464

zestaw ok, obowiązkowo procek podkręcić, jaki masz zasilacz ?

zestawik spoko podobny do twojego mam, taki sam procek jak ty grafika tez 4850 512 tylko asus pamięci 3gb goodram 667 i wszystkie gry na full 1680x1050, nie narzekam na kompa i na viście :smiley: :D. napewno bedziesz zadowolony z niego… Mój komp jest nie kręcony, szkoda kompa poco krecić, bez kręcenia tego zestawo bedzie zadowolony z niego wszystkie gry na full pojdą na 10000%

Tak procek bedzie podkręcony :smiley: zasilacz to Ocz SXS 600w . Jak z tymi testami? najlepiej jakieś benchmarki w grach albo coś tego typu :slight_smile:

ja proponuje:

Akutalnie cześci w zestawie:  

Wentylator:

AMD Athlon 64 X2 250 /3.0GHz, 2x1MB, 65W, BOX, AM3/

359 zł


Procesor:

Pentagram Freezone HP-120 ALCu Karakorum

79 zł


Płyta główna:

AsRock A780GXH/128M /AMD 780G/

279 zł


Pamięć RAM:

GoodRam 2GB 1066MHz CL5 PRO

115 zł


Druga pamięć RAM:

-

-


Dysk twardy:

-

-


Drugi dysk twardy:

-

-


Kieszeń HDD:

-

-


Karta graficzna:

Palit Radeon HD4850 Sonic Special Edition 512MB DDR5 /256bit/ DisplayPort HDMI DVI

559 zł


Karta dźwiekowa:

-

-


Głośniki:

-

-


Napęd FDD:

-

-


Napęd CD/DVD:

-

-


Nagrywarka CD-RW:

-

-


Nagrywarka DVD:

-

-


Karta sieciowa:

-

-


Tuner TV:

-

-


Klawiatura:

-

-


Mysz:

-

-


Obudowa:

-

-


Zasilacz:

-

-


Listwa zasilajaca:

-

-


Monitor:

-

-


Drukarka:

-

-


Kabel do drukarki:

-

-


Skaner:

-

-


System Operacyjny:

-

-


Oprogramowanie:

-

-


Oprogramowanie:

-

-


	Suma: 1391	zł brutto

1140.16	zł netto

wskazane jak najbardziej.

Wolę jednak coś na Intelu :slight_smile:

Zestaw jak najbardziej w porządku, jeśli udałoby się wykrzesać te niecałe 100 dodatkowych zł, a nawet mniej jakbyś odłożył zakup pasty :wink: to mógłbyś kupić lepszą płytę główną, z mocniejszą sekcją zasilania, lepiej wyposażoną, osiągającą dużo wyższe fsb, z raidem, na p45 itp itd innymi słowy zdecydowanie lepszą… na tyle że i quad w przyszłości jej nie będzie straszny, ani drugi radek pod cf:

http://www.afgcomputers.pl/asrock-p45xer-p-16894.html

@up jeśli tak to wezmę tą płytę co polecasz a nie będę brał pendriv’a którego miałem zamiar kupić :smiley:

W okolicy przyszłego tygodnia składam zamówienie :

Procesor:E5200

Wentylator:Pentagram Freezone HP-120 ALCu Karakorum

Płyta główna:ASRock P45XE-R

Pamięć RAM:Patriot 2GB (2x1GB) PC800 CL4 LLK

Karta graficzna: Palit Radeon HD4850 Sonic Special Edition 512MB DDR5

I znów :smiley: macie te testy karty graficznej?

ramy bym zmienił na GoodRam 2GB 1066MHz CL5 PRO, lepsze są do oc

Jeszcze jedno pytanie co do płyty Asrock’a… Ten AsRock P45XE-r ma zintegrowaną grafikę a Asrock P45XE jest tańszy i jej nie ma :smiley: czy są jeszcze jakieś różnice między tymi płytami? Bo po co mam płacić za słabą zintegrowaną grafę której i tak nie będę używał :wink:

P45XE-R ma sb ich10r czyli z raidem, nie ma żadnej zintegrowanej karty graficznej i z tego co patrzyłem po porównywarkach cen wbrew rozsądkowi właśnie bogatsza wersja z raidem jest tańsza.

Na esc.pl pisze właśnie, że ma zintegrowaną kartę graficzną :stuck_out_tongue: No ale jak nie ma to git, nawet się ciesze :slight_smile: dzięki wszystkim za pomoc jeśli będę miał jakieś pytania to będę pisał.

zintegrowane mają na chipsecie g45, a to ma p45

Mam jeszcze jeden problem :stuck_out_tongue: potrzeba mi jakieś wentyle do obudowy i do zasilacza bo ten jest głośny. Myślałem, aby kupić 3 takie http://allegro.pl/item666222052_acutake … stfan.html wentylatory i dać jeden do zasilacza na przód i na tył obudowy. No i mam problem bo nie wiem czy ten wentylator da radę z chłodzeniem ocz’a sxs. Jak myślicie da radę czy zasilacz padnie ? Jaki polecacie wentylator do zasilacza? Ważne, żeby był cichy :smiley:

Dodane 23.06.2009 (Wt) 13:36

Up :slight_smile: