Pare pytań dot. Eurobarre

Dzisiaj postanowiłem wypróbować słynny program do zarabiania kasy a jest nim Eurobarre… :stuck_out_tongue: Tylko że mam parę pytań odnośnie w/w programu…

  1. Mam już włączony ten program ponad 2h i na razie nie widzę żadnej kasy. Ciągle jest 0,00E. Po jakim czasie pieniądze są widoczne?

  2. Ile trzeba uzbierać pieniędzy żeby je można było wypłacić?

  3. Chce dokończyć formularz danych osobowych tylko nie wiem skąd wziąć ten numer paypal… Po zalogowaniu na koncie paypal nigdzie nie widzę ID. Gdzie on jest?

  4. Czy trzeba cały czas siedzieć przed komputerem i ruszać myszką żeby te punkty rosły a co za tym idzie kasa czy można zostawić włączony na pulpicie wyłączyć monitor i tak samo się liczy?

Ci którzy mieli styczność z tym programem lub wiedzą coś nt pytań proszę o odpowiedź:)

w eurobarre dostaje sie punkty a nie pieniądze. za ileś tam punktów dostaje się pieniądze wg bieżącego przelicznika.

ogólnie nieopłacalne tak samo jak reszta magicznych “zarabiaczy” przez neta.

więcej zapłacisz za prąd niż od tego typu firm :stuck_out_tongue:

generalnie jeśli chcesz zarobić to tylko własną ciężką pracą

nie płacą polakom od kilkunastu m-c…

polecam MoneyCashBar

co m-c zamienia pkt na kase

tylko trzeba mieć poleconych bo jest 1 lev poleconych 100% :slight_smile:

już to w sumie wyłączyłem… bo gadałem nei dawno z takim kolesiem który w to się bawił i jak mu powiedziałem ile zdobyłem punktów przez 4h (190pkt) to mnie wyśmiał… on powiedział że najlepiej sie zarabia na poleconych wtedy sie najwięcej punktów dostaje i najszybciej… ale skąd ja wezmę poleconych i tak tego czegoś nei zainstaluje a po drugie nie chce podostawać bany na forach… a więc już w to się nie bawię:P

myślałem że to to jest dobrego bo dużo ludzi się w to bawi, ale jak zwykle popularne zdanie się potwierdza “nikt nie daje pieniędzy za darmo”.

  1. Punkty zamieniaja sie co miesiac 10 dnia miesiaca

2.15 e

  1. masz wszystko an stronce poszukaj dokladnie

4.musi byc na gorze pulpitu zeby naliczalo punkty mi tam nieprzeszkadza , w eurobarre masz co 4 h reset , wlanczasz jeszcze raz i wpisujesz kod zabezpiecznie przez autobotami .

Ja polecam eurobarre duzo ludzi zarobilo i dalej zarabia to zaden wal firmy zarabiaja za reklamy niewiezycie niemusicie wiekrzosc mysli oni sobie zarobia duza kase na nas chociaz i tak nic nierobimy wkoncu ich pomysl a my zarabiamy praktycznie zanic a program mozna uzywac jak sie ma kompa odpalonego to niejest jakas praca tylko dorobek

Polecam —>http://www.eurobarre.com/?p=662484266277

oraz tu macie all o moneycashbar http://extrakieszonkowe.ovh.org/MoneyCa … nstall.htm w miejscu refer prosze o podanie hemorojd2 oczywiscie to tylko prosba mam nadzieje ze pomoglem

nie lecą mi wogóle reklamy :frowning: pojawia mi sie taki komunikat:

Vous n’avez pas répondu ou mal répondu à une demande de validation de présence qui vous a été faite le 02/02/2008 à 00h57. Votre compte est donc suspendu pour une durée de 24heures. Vous pourrez relancer à nouveau votre EUROBARRE dans :

0 jour, 17 heures, 41 minutes et 1 seconde.

Ce délai de suspension ne peut en aucun cas être raccourci. La levée de la suspension est automatique et ne nécessite aucune intervention ou courrier de votre part.

nie wie ktoś co on znaczy?

Znaczy to tyle ,że gdy program się wyłączył jak zawsze co 4 godziny nie wpisałeś ciągu cyfr i dlatego zawiesili twoje konto na 24 godziny, po upływie tego czasu zostanie ono odblokowane. Ja też tak kiedyś miałem bo używam Eurobarre i idzie trochę zarobić :mrgreen: Spróbuj też Smartbarre tu masz link http://www.smartbarre.com/?referrer=27359 ja mam obydwa ale Smartbarre ma większy przelicznik punktów. Od razu mówię ,że nikogo do niczego nie zmuszam :smiley: Jeśli się zdecydujesz to opis instalacji i rejestracji znajdziesz na dowolnej stronie poświęconej suftbarom i zarabianiu :smiley: .Pozdrawiam

Nie wiem co sie dzieje z moim eurobarrem ale gdy włączam wyskakuje okienko że mam wpisać kod, po wpisaniu

nie da sie wogóle zatwierdzić kodu.

A potem znów mi zablokują konto bo niby nie wpisuje kodu sad.gif

Niewiem czy da sie może przeinstalować program nie tracąc punktów?

Można przeinstalować program nie tracąc punktów, tylko musisz przy ponownej rejestracji wpisać ten przydzielony ci 12- cyfrowy kod i swoje 4 znakowe hasło :slight_smile:

dzięki :slight_smile: