Parę usprawnień na forum?

Nic, poprostu chcialbym większe troszkę, bo wygląda nieestetycznie …

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:silly:

Dobrze wygląda. 8)

A większy avatr już przerabialiśmy. Myślę że starczy zawracania głowy tymi zmianami. :wink:

Racja :slight_smile: - Koniec kropka.

Po co tutaj dawać jakieś poropozycje na forum? Przecież i tak /cenzura/ ich to będzie wszystkich obchodziło, jak się nie przywalą do tego to do czego innego. (Mówie tutaj oczywiście o moderatorach). Wszystkie propozycje dodania jakiś nowych funkcji na forum to i tak moderatorzy będą to zupełnie olewać.

Także moim zdaniem nie ma po co dawać żadnych propozycji na forum.

Mogę sie założyć, że żaden admin nie pracuje nad ulepszeniem forum …

A o co chciałbyś się założyć ?

Sądzisz zapewne, że praca nad usprawnieniem forum polega tylko i wyłącznie na powiększaniu Twojego avatara ?

Nie mam na myśli mojego avatarka … :twisted:

Hmmmmm malkontencie Kubusiu mam do Ciebie jedno pytanie:

Od kiedy to moderator ma dostęp do skryptu PHP forum i serwera na którym zostało zamieszczone ??

Więc zanim zaczniesz komuś coś zarzucać i to w bardzo niewybredny sposób:

Zastanów się co i do kogo mówisz :evil: :evil: :evil:

Święte słowa…

No wiesz, jak sobie załatwisz to masz. Nie nie rzeczy niemożliwych.

A co może nie mam racji?? Przecież zawsze tak jest, zawsze wszystko wybrzydzacie i o byle /cenzura/ się czepiacie.

To dlaczego czasami forum nie działa?

To własnie wtedy się “dzieją” usprawnienia :smiley:

Nie ma co takich słów rzucać, nie wszystkie zmiany są widoczne dla zwykłęgo usera…

Jednak wydaje mi się że się mylisz. Ostatnio sam pytałeś o zwykły styl do forum i mogłeś się przekonac że grzebanie w kodzie php wcale nie jest taką łatwą sprawą. Większość propozycji wcale nie jest potrzebna na forum, a dowodem na to ze administracja działa jest to ze tu napisałem ten post. Jak nie rozumiesz o co mi chodzi to już zapewne nie zrozumiesz. 8)

Są też czasem i inni “chętni” do wprowadzania zmian.

Mam taką małą propozycję. Skoro nowy styl jest taki prosty do zrobienia, to proponuje nadsyłać swoje “gotowce”. Zobaczymy czy działają a najciekawsze , po wrzuceniu do oceny przez innych userów zainstalujemy na tym forum.

Zapraszam więc do zabawy.

Hmmm Chyba nasz administrator chce nasz uświadomić. :smiley:

Wszystko jest w życiu łatwe gdy ktoś inny to zrobi,he,he,he! :!: :wink:

Lisku !!

Taa, Volkswagen.

Po prostu - jak kto dba tak ma i tyle. Jak ktoś nie dba to się później serwer sypie.

Chyba zaszło jakieś nieporozumienie …!

Ja nie mówię, że forum jest jakieś beznadziejne, a odwrotnie ! Podziwiam,

Tylko zawsze mogą być jakieś ulepszenia dla zwykłych użytkowników itp.

Oczywiście, rozumiem, że Panowie Administratorzy macie jeszcze w zanadrzu Wspaniały Vortal, ale można od czasu do czasu wgrać jakieś ulepszenie, jeżeli stan techniczny na to pozwala.

Jeżeli nie ma miejsca na serwerze - ba! lub nie chcecie Panowie nie chcecie wgrywać ulepszenia - powiedźcie :roll:

Mmm, to na pewno nie…