Partition Magic i problem

(Dede 12) #1

Otórz mam pewien problem. Chciałem programem Partition Magic odjać z jednej partycji 2GB i dodac do innej. Zastosowałem ustawienia, uruchomiłem ponownie kompa. Program zaczął prace. Lecz po około 30sek. pracy pokemony:P z elektrowni wyłonczyli mi prad! :smiley: Gdy prad popłynął ponownie w moim kontakcie:P włączyłem kompa. I nie załadował sie od nowa Partition Magic tylko Windows :/. Wchodze na partycje z której chciałem odjać 2 GB i... i widze zobaczcie sami: 7f0vq2z80esiidzxm.jpg

Aha. Zapomniałem o najważniejszym. Niektóre dane zostały przeniesione (z partycji która chciałem zmniejszyc) na inna partycje lecz nie wszystkie, wzkaźnik zajetego i wolnego miesjca jest taki sam jak przed zainstalowaniem Martition Magic. Czy da sie jakoś przywrócic te pliki do normalnych form i czy da sie dokonczyc ten proces? Bardzo prosze o pomoc :slight_smile: Thx :slight_smile:

(fiesta) #2

No to masz klopsa. :frowning:

Producent programu ostrzega przed takimi przypadkami.

IMHO wprowadzone zmiany są raczej nieodwracalne.

(Dede 12) #3

Czyli nie ma zadnej mozliwosci? Można by spróbować programem do odzyskiwania danych ale to by raczej nic nie dało bo one nie zostały skasowane chyba.... :confused:

EDIT:

Nie wiem co mam zrobić czy sformatowac tą partycje czy jest jakis sposób na odzyskanie danych :confused: prosze was pomóżcie :)!

(El Presidento) #4

Powiem tak ciesz się ze straciłes tylko to 2gb nie ma mozliwości ich odzyskać. Ja przez to straciłem dysk więc masz sczęscie.

Format nic tutaj nie pomoze.

(Dede 12) #5

2Gb chciałem przeniesc a dane z całej partycji wsiąkły. :smiley: No ale 1 partycja a cały dysk to jest różnica... :smiley:

Zformatować chciałem tylko ta nieszczesna partycje bo niby jest zajete 23Gb a jak zaznaczyłem wszystkie foldery to było 10Mb i dlatego chce ja zformatować :wink: No nic szkoda cała muza poszła sie.... Trzeba sie do kogoś z dyskiem wybrac :stuck_out_tongue: :smiley: Dzienki za pomoc :slight_smile: