Partition Magic i problem

Otórz mam pewien problem. Chciałem programem Partition Magic odjać z jednej partycji 2GB i dodac do innej. Zastosowałem ustawienia, uruchomiłem ponownie kompa. Program zaczął prace. Lecz po około 30sek. pracy pokemony:P z elektrowni wyłonczyli mi prad! :smiley: Gdy prad popłynął ponownie w moim kontakcie:P włączyłem kompa. I nie załadował sie od nowa Partition Magic tylko Windows :/. Wchodze na partycje z której chciałem odjać 2 GB i… i widze zobaczcie sami: 7f0vq2z80esiidzxm.jpg

Aha. Zapomniałem o najważniejszym. Niektóre dane zostały przeniesione (z partycji która chciałem zmniejszyc) na inna partycje lecz nie wszystkie, wzkaźnik zajetego i wolnego miesjca jest taki sam jak przed zainstalowaniem Martition Magic. Czy da sie jakoś przywrócic te pliki do normalnych form i czy da sie dokonczyc ten proces? Bardzo prosze o pomoc :slight_smile: Thx :slight_smile:

No to masz klopsa. :frowning:

Producent programu ostrzega przed takimi przypadkami.

IMHO wprowadzone zmiany są raczej nieodwracalne.

Czyli nie ma zadnej mozliwosci? Można by spróbować programem do odzyskiwania danych ale to by raczej nic nie dało bo one nie zostały skasowane chyba… :confused:

EDIT:

Nie wiem co mam zrobić czy sformatowac tą partycje czy jest jakis sposób na odzyskanie danych :confused: prosze was pomóżcie :)!

Powiem tak ciesz się ze straciłes tylko to 2gb nie ma mozliwości ich odzyskać. Ja przez to straciłem dysk więc masz sczęscie.

Format nic tutaj nie pomoze.

2Gb chciałem przeniesc a dane z całej partycji wsiąkły. :smiley: No ale 1 partycja a cały dysk to jest różnica… :smiley:

Zformatować chciałem tylko ta nieszczesna partycje bo niby jest zajete 23Gb a jak zaznaczyłem wszystkie foldery to było 10Mb i dlatego chce ja zformatować :wink: No nic szkoda cała muza poszła sie… Trzeba sie do kogoś z dyskiem wybrac :stuck_out_tongue: :smiley: Dzienki za pomoc :slight_smile: