Partition magic - nie mogę uruchomić komputera

Witam!

mam spory problem

użyłem programu Partition Magic pro 7.0 do podzielenia dysku C (systemowego). Utworzyłem z niego dwie partycje. Tą drugą z miejsca wolnego jaki był na dysku C. Robiłem wszystko zgodnie ze wskazówkami. Niestety podczas wykonywania operacji pojawił sie komunikat error C0000034 opening the floppy device. Systemu nie da się uruchomić ponownie, również z tryb u awaryjnego. Przed przystąpieniem do działania zdefragmentowałem dysk i zapuściłem scadiska, ale nie znalazł żadnych błędów, więc nie bylo przeciwskazań by dokonać partycjonowania na żywym dysku, w bezpiecznym programie jak mówiono o partition magic. Niestety nie utworzyłęm dyskietki startowej. Proszę o pomoc, czy są jakieś sposoby by przywrócić system, jeśli on w ogołe nie chce się uruchomić?

spróbuj odpalić z live cd

http://www.searchengines.pl/Tworzenie-L … 84581.html

dzięki za poradę. stworzyłem sobie live CD PE Bart, ale jest w dalszym ciągu problem. Pojawia się komunikat “nie można załadować pliku setupdd.sys. Instalator nie może kontynuować”. Co począć? Pomóżcie

wiem w czym problem. Prebuilder tworzący live cd z instalacją windowsa nie zainstalował na live cd pliku setupdd.sys. pytanie dlaczego i co zrobić by prebuilder instalował wszystkie potrzebne pliki.

ok dostałem się do konsoli odzyskiwania systemu, ale nie jest rozpoznany żaden system. Normalnie powinna pojawić się komenda z systemami, które są na komputerze, a więc przykładowo 1:C:\WINDOWS. Jednak nic takiego nienastępuje. Czy to znac zy, że system który był wcześniej, na skutek partycjonowania został sformatowany? Czy wobec tego muszę zainstalować system od nowa skoro konsola odzyskiwania systemu nie widzi żadnego?

Jupi. Udało mi się przywrócić system przez konsole odzyskiwania systemu. Uruchomiłem komendę chkdsk /p. Błędy występujące na dysku zostały naprawione. system się uruchamia.

Gratki :mrgreen: