PartitionMagic

(Pawel Xx) #1

Witam! Mam problem Sformatowalem dysk i zabra艂o mi 18 GB ... zostalo mi tylko 2 GB na dysk C :frowning:

I tu moje pytanie -> jest gdzies pelna wersja programu PartitionMagic bo wersj膮 "demo" nieda sie tego naprawic. A jak nie ma to jest jakis program kt贸rym mo偶na zast膮pi膰 PartitionMagic i naprawic ten b艂膮d?

Dzi臋ki za porady! :-x

(boczi) #2

Pe艂na wersja programu jest np. w jednym z archiwalnych numer贸w K艢 Ekspert. Mo偶na je zam贸wi膰 przez internet.

(fiesta) #3

Opcja szukaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(system) #4

a pr贸bowa艂e艣 pod dosem poleceniem fdisk?

(Pawel Xx) #5

Pr贸bowa艂em funkcji fdisk pod dosem! Ale nic nie da艂o.

Poprostu jak przechodzilem z winXP pod win98 to wtedy sie to stalo.

Mialem strasznie duzo bledow w XP spowoowanych pewnym wirusem ktory tak namieszal ze szkoda gadac. Nawet programy antywirusowe byly nie przydatne. niewiem co to za wirus ale naprawde dobry i skuteczny.

Poprawki tez nie pomagaly.

No wiec thx wam za te porady.

Wi臋c zosta艂o mi tylko jedno wyj艣cie? Kupic orygina艂?

Bo nawet program Partition Resizer nie moze tego naprawic bo poprostu jest b艂膮d na tych dyskach. A musze je odzyskac!

Wiec jest jeszcze jakis sposob na to?

Jestem nowy wiec nie krzyczcie ze nie stosuje "wyszukiwarki" !

THX :?

(fiesta) #6

A kto krzycza艂 i gdzie ????

(Pawel Xx) #7

Oj no niewdawajmy sie w szczeg贸艂y fiesta :slight_smile:

My艣la艂em 偶e napiszecie mi 偶ebym sobie poszuka艂 albo co艣 w tym stylu.

Ale widz臋 偶e te forum jest inne :smiley:

THX ch艂opaki za rady.

Poradzie艂m sobie i dla tych kt贸rzy maj膮 ten sam problem(lub podobny) to powiem jak. Jest taki program Ranish Partition Manager i jego pe艂na wersja jest darmowa. Dzi臋ki niemu mo偶na sobie poradzi膰. Trzeba tylko mniej wi臋cej wiedzie膰 co i jak.

fiesta;Killer;boczi -> WIELKIE THX 偶e chcia艂o wam sie cokolwiek pisa膰 :slight_smile:

Dzi臋ki i powodzenia !!

(system) #8

Pewnie mia艂e艣 partycje pod NTFS

(Pawel Xx) #9

Tak "Kileer" ... mialem NTFS ...

Dlatego te problemy mialem :cry: