PartitionMagic

Witam! Mam problem Sformatowalem dysk i zabrało mi 18 GB … zostalo mi tylko 2 GB na dysk C :frowning:

I tu moje pytanie -> jest gdzies pelna wersja programu PartitionMagic bo wersją “demo” nieda sie tego naprawic. A jak nie ma to jest jakis program którym można zastąpić PartitionMagic i naprawic ten błąd?

Dzięki za porady! :-x

Pełna wersja programu jest np. w jednym z archiwalnych numerów KŚ Ekspert. Można je zamówić przez internet.

Opcja szukaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=3317&highlight=partition+magic

http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=2933&highlight=partition+magic

a próbowałeś pod dosem poleceniem fdisk?

Próbowałem funkcji fdisk pod dosem! Ale nic nie dało.

Poprostu jak przechodzilem z winXP pod win98 to wtedy sie to stalo.

Mialem strasznie duzo bledow w XP spowoowanych pewnym wirusem ktory tak namieszal ze szkoda gadac. Nawet programy antywirusowe byly nie przydatne. niewiem co to za wirus ale naprawde dobry i skuteczny.

Poprawki tez nie pomagaly.

No wiec thx wam za te porady.

Więc zostało mi tylko jedno wyjście? Kupic oryginał?

Bo nawet program Partition Resizer nie moze tego naprawic bo poprostu jest błąd na tych dyskach. A musze je odzyskac!

Wiec jest jeszcze jakis sposob na to?

Jestem nowy wiec nie krzyczcie ze nie stosuje “wyszukiwarki” !

THX :?

A kto krzyczał i gdzie ???

Oj no niewdawajmy sie w szczegóły fiesta :slight_smile:

Myślałem że napiszecie mi żebym sobie poszukał albo coś w tym stylu.

Ale widzę że te forum jest inne :smiley:

THX chłopaki za rady.

Poradziełm sobie i dla tych którzy mają ten sam problem(lub podobny) to powiem jak. Jest taki program Ranish Partition Manager i jego pełna wersja jest darmowa. Dzięki niemu można sobie poradzić. Trzeba tylko mniej więcej wiedzieć co i jak.

fiesta;Killer;boczi -> WIELKIE THX że chciało wam sie cokolwiek pisać :slight_smile:

Dzięki i powodzenia !!

Pewnie miałeś partycje pod NTFS

Tak “Kileer” … mialem NTFS …

Dlatego te problemy mialem :cry: