Partycja jest zajęta bardziej niż to pokazują foldery

Witam, proszę o pomoc z wyjaśnieniem dziwnego faktu. Na partycji(G:) gdzie zainstalowałem Windowsa, który zajmuje(w/g Właściwości) 1,13 GB jest jeszcze folder *Document and settungs* (262 MB na dysku) oraz folder *Program files* o objętości 70,7 MB nadysku. Te wielkości pokazuje mi funkcja *Właścowości* jak powiedziałem wyżej. Po powrocie do folderu Mój komputer i kliknięciy na *Właściwości* dysków twardych odpowiedni dysk (G:)pokazuje mi że jest zajęte 7,86 GB a wolne miejsce to tylko 91,3 MB a z prostego dodawania wynika, że powinno być zajęte ok. 1,5 GB. W czasie pracy i przeglądaniu netu co chwila wywala mi komunikat,że jest za mało pamięci na dysku i komp zaczyna mi strasznie mulić. Co zrobić z tym fantem. Może na tym dysku są jakieś ukryte lub zapasowe pliki, których nie widzę. Dodam, że Windowsa na tym dysku instalowałem 2x, bo wcześniej miałem z nim problemy ( coś z bootsektorem) i przy reinstalacji włączyła mi się jakaś funkcja naprawy czy zamiany plików. Przepraszam za niefachowe słownictwo i niedokładne wytłumaczenie problemu, ale jestem niezbyt wytrawnym i zawansowanym użytkownikiem komputera. Pozdrawiam

viewtopic.php?f=2&t=263418

Poczytaj. Miałem ten sam problem.

Poczytałem, zrobiłem to co zalecali Koledzy bardziej znający temat i udało mi się odzyskać ok 400 MB miejsca. Mam wyłączone przywracanie systemu, przeczyściłem partycję CCleanerem i Odkurzaczem.Włączyłem pokazywanie plików ukrytych (nie była żadnych kopii zapasowych itp. Dalej pokazuje mi, że zajęte jest 7,45 GB z 7,85. Dziwne…

Zapomniałem dopisać, że mam jeszcze 2 foldery: hiberfil o poj. 254MB i pagefile o poj. 384MB. Nie wiem czy są ważne i czy można je usunąć. Co nie zmienia faktu, że nawet po tym miałbym zajęte więcej miejsca niż wynika z sumowania wielkości wszystkich plików i folderów znajdujących się na te partycji czyli suma wszystkich widocznych to ok 1,71GB a pokazuje *Mój komputer/Właściwości* ,że zajęte jest 7,45GB.