Partycja na której znajduje się system ma mało miejsca

Mam problem z pojemnością dysku. Dysk twardy podzielony mam na dwie partycje, gdzie na jednym mam system i inne programy - partycja ta ma 40 GB, lecz zapełnione jest tam (wyliczając poklei) ledwo 25GB, mimo to przed chwilą wyskoczył mi komunikat, że dysk C:/ jest zapełniony. Wchodzę w “Mój komputer” i rzeczywiście gdy pod prawo-klikiem na tej partycji dam “Właściwości” to pisze że - wolne miejsce 200MB. Czy jest to naturalne ? (sądzę że nie, dlatego tu pisze) A może jakiś wirus “wszedł” mi w komputer ?

Proszę o pomoc.

Wyłącz przywracanie systemu i hibernacje (jeśli jest włączona). Oczywiście na dysku znajduje się wiele ukrytych systemowych plików, które czasami sporo zajmują i są przy domyślnych ustawieniach niewidoczne w ‘Mój komputer’ (plik wymiany i inne), ale najpierw zacznij od tego przywracania systemu, hibernacji i ew. plików kopii zapasowych aktualizacji w c:/Windows zaczynających się od $. Skasuj też pliki temp, ciasteczka z przeglądarek, możesz też użyć programu Odkurzacz lub CCleaner do kasowania plików pożerających niepotrzebnie miejsce na HDD.

Zrób tak jak pisał Longhorn do tego skorzystaj sobie z tego poradnika optymalizacja-odchudzanie-windowsa-opis-krok-kroku-t76580.html

Pozdrawiam!

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.