Partycja recovery a nowy dysk twardy

Obecnie w laptopie mam HDD 120 GB, który robi się ciasny, więc chcę kupić nowy większy dysk twardy. W związku z tym mam pytanie: czy po zamontowaniu nowego dysku będę mógł utworzyć na nim partycję do przywracania systemu?

Posiadam laptopa HP Pavilion dv6510ew.

Jak zgrasz system na płytę DVD przy pomocy HP Backup&Recovery to będziesz mógł przywrócić fabryczny układ partycji

Ja podobny probolem rozwiązałem w ten sposób, że dokupilem kieszeń do tysku SATA i podłączyłem ją pod USB, jedyny minut to taki, że musiałbyś posiadać zbędyny dysk twardy do PC :stuck_out_tongue:

nie mozna przywrocic na nowym dysku (tzn dokupionym) i wsadzonym do srodka lapka bo jesli byscie troche pomysleli to program do przywracania działa tak jak GHOST.exe czyli zapisuje wszystkie informacje o dysku numer seryjny wielkosc rozmiar klastrów wiec najlepszym rozwiazaniem jest kupno dysku przenosnego nie sa one drogie a naprawde sie przydaja

przemekKK , również doradzam zakup dysku przenośnego, mniej inwazyjne i bardziej funkcyjne.

Pozdrawiam :slight_smile:

To ciekawe co piszesz… ja np. z obrazów robionych Ghostem przywracałem wielokrotnie systemy na zupełnie inne dyski twarde i wszystko funkcjonowało bezproblemowo… proszę więc nie upowszechniaj nie sprawdzonych własnych teorii, bo wprowadzasz mniej doświadczonych użytkowników w błąd!

:roll:

chodzi o to ze jak masz partycje powiedzmy 9gb i zrobisz jej obraz to sproboj ja odtworzyc na partycji powiedzmy 12 g b ciekawe czy ci pojdzie bo mi jakos nie chciało pozatym nie chcem sie kłucic na forum