Partycja w win

Mam dziwny problem z windowsem. Mialem partycje E: . Zainstalowalem tylko nowsze sterowniki do mojej karty graficznej. Komputer ponownie sie uruchomil a tam patrze nie ma partycji E: , a zamiast tego jest cdrom. Czyżby windows sam mi usunął parycje?!

Jaki to windows?

A sprawdziłeś jakimś programem np. Partition Magic jaki jest układ partycji?? Może jest ukryta??

Mam win98

uruchom kompa z dyskietki startowej=> polecenie fdisk=>sprawdz czy jest jakieś wolne miejsce na nową partycje

Nie przypuszczam by Windows usunął partycje, partycja zapewne jest, czasem bywa pod Win98, że po załadownaiu cazegoś nie ma, miałem co jakiś czas np. niewidoczny CDROM, wtedy po przeładowaniu było ok.

Uruchom kompa w trybie awaryjnym i sprawdź partycje, jeśli będzie widoczna to poprostu uruchom ponownie już w trybie normalnym.

Ewentualnie uruchamiając kompa z dyskietki możesz sprawdzić czy jest w systemie owa partycja wpisując w wierszu poleceń A:>\e: i Enter i sprawdź zawartość poleceniem dir /p

Pozdrawiam 8)

Ja kiedyś zainstalowałem Fife i miałem jakieś dziwne kwadraciki w miejscu nazwy=>Restart=>wszystkie partycje skasowane=>trzeba było zrobić wszystkie od nowa

Chyba nie musze mówić że wszystko z dysku straciłem :evil: