Partycja

mam win xp. i dysk 40!! ma zrobione dwie parycjie 10 i 20!! i chcial bym zrobi jeszce jedna parycjie!! ale nichc ce usowac win! !!

Partition Magic ale niestety nie po polsku. Program jest łatwy w obsłudze więc sobie poradzisz. :smiley:

a gdzie 10???

sorrki pomylilem sie 10 i 30

Niestety partition magic 8.0 ściągniętą z internetu nego niezrobisz,bo jest to demo chyba że masz orginał jeśli już zrobisz tą nową partycję czyli rozdzielisz np: 30GB na dwie to czemu martwisz się o formata c: jak będziesz kiedyś robił przecież to będzie inna partycja?Nie napisałeś jeszcze istotnej rzeczy jaki masz system plików.(Fat32 czy NTFS)?Nie ma spolszczenia do partition magic 8.0!

Jeśli zalezy ci na partycji systemowej c: i niechcesz jej kasować a możesz usunąć tą drugą to można to zrobić prościej w programie FDISK w dosie .Jak by co to masz moje gg:1701086

Jak nie ma jak jest.

:arrow: Spolszczenie Partition Magic 8 >>713 KB

Kolega napisał

Dla Part Magic nie ma to istotnego znaczenia dokona splitu partycji zrówno NTFS jak i FAT.32 … !!

Po dokonaniu splitu partycji i restarcie kompa Nowa partycja jest sformatowana i gotowa do użytkiu w systemie plików jaki ci się rzewnie podoba. PArt MAgic dokonuje konweru z NTFS na FAT32 i z FAT32 na NTFS, !!

Pozdro… !!

no wlasnei ale nigdzie nie ma pelnej wer!! znalazlem numer seryjny do tego programu ale nie wiem gdzie wpisac

Post 2

pikolo napisał:

Nie napisałeś jeszcze istotnej rzeczy jaki masz system plików.(Fat32 czy NTFS

Fat32

Upominam do tego słuzy funkja zmień aby dopisc do istniejącego postu

Pysiu

z tego ze zaczynasz łamać regulamin nie otrzymasz juz rzadnej odpowiedzi w tym poscie temat zamkniety