Partycje

(Bartek418) #1

Mam pewien problem. Wyskakiwał mi niebieski ekran przy włanczaniu windowsa. Nie chciałem formatować dysku żeby nie stracić danych. Więc podzieliłem na partycje dysk i zainstalowałem na drugiej partycji windows. Tyle tylko że teraz nie moge się dostac na starą partycje. Ani nie ma wyboru jej w biosie przy włanczaniu, ani nie ma jej w Moim komputerze. Ale jestem pewien że ona istnieje, bo tam gdzie sie instaluje windowsa widac że są dwie partycje. No więc jak mam się do niej dostac? No ale właśnie najlepiej żeby z tej partycji ??

(Ygor) #2

mam pytanie - czy utworzyles te partycje instalatorem windowsa ? bo jezeli tak to on ja formatuje ... a moze nawet caly dysk podczas tworzenia partycji ... dokladnie nie pamietam.

(Bartek418) #3

no tak instalatorem, ale są tam różne opcje do wyboru. Po za tym mam tylko no pól dysku, a po zatym tamta partycja niby istnieje chodź nie wiem czy coś tam jest :stuck_out_tongue: Ale kiedyś juz tak robiłem i wszystko było git.

Aha jeszcze powiem ze nawet jakby była ona pusta to przecierz widniałą by w moim komputerze