Pasek adresu

mam taki oto problemik zainstalowałem sobie przed chwilka przegladarke internetową mozolia firefox i w pasku tym gdzie wpisuje adresy stron maxymalnie moge dodać tylko 13 reszta jak chcę wpisać wiecej to poprzenie znikaja moze ktos z was wie gdzie to mozna zmienic na wiecej aby mozna było zapisywac wiekszą liczbe adresów stron

jaką masz wesję firefoxa? spróbuj go przeinstalować najpierw

mam najnowszą Mozilla Firefox 3.5.4.

A czy jak np. wchodzisz w www.wp.pl i klikasz, jakąś podstrone (one mają w asresie więcej niż 13 znaków), to się strona otwiera czy nie? widać cały link (adres)

chodzi mi o to jak rozwija sie ten pasek jest max 13 adresów

i chodzi mi o to jak zrobić by było ich tam wiecej

http://www.iv.pl/images/qe9sajo3ku4d1kkysi.jpg

BARTEK1985 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ich więcej nie będzie. W Firefoxie korzysta się z zakładek (wystarczy kliknąć w gwiazdkę aby dodać stronę do zakładek) żeby zapamiętać dany adres. Pasek adresu wyświetla po prostu najczęściej wpisywane strony z historii.

Będzie ich więcej jeśli będziesz przeglądał więcej nowych stron internetowych. Jest to tylko ułatwienie przy wpisywaniu częstych adresów. Jeśli chcesz mieć zapisane strony to skorzystaj z rady mfi.