Pasek adresu


(BARTEK1985) #1

mam taki oto problemik zainstalowałem sobie przed chwilka przegladarke internetową mozolia firefox i w pasku tym gdzie wpisuje adresy stron maxymalnie moge dodać tylko 13 reszta jak chcę wpisać wiecej to poprzenie znikaja moze ktos z was wie gdzie to mozna zmienic na wiecej aby mozna było zapisywac wiekszą liczbe adresów stron


(Wojteko10) #2

jaką masz wesję firefoxa? spróbuj go przeinstalować najpierw


(BARTEK1985) #3

mam najnowszą Mozilla Firefox 3.5.4.


(Wojteko10) #4

A czy jak np. wchodzisz w www.wp.pl i klikasz, jakąś podstrone (one mają w asresie więcej niż 13 znaków), to się strona otwiera czy nie? widać cały link (adres)


(BARTEK1985) #5

chodzi mi o to jak rozwija sie ten pasek jest max 13 adresów

i chodzi mi o to jak zrobić by było ich tam wiecej


(Agatonster) #6

BARTEK1985 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(mfi) #7

Ich więcej nie będzie. W Firefoxie korzysta się z zakładek (wystarczy kliknąć w gwiazdkę aby dodać stronę do zakładek) żeby zapamiętać dany adres. Pasek adresu wyświetla po prostu najczęściej wpisywane strony z historii.


(Dawid Czernek) #8

Będzie ich więcej jeśli będziesz przeglądał więcej nowych stron internetowych. Jest to tylko ułatwienie przy wpisywaniu częstych adresów. Jeśli chcesz mieć zapisane strony to skorzystaj z rady mfi.