Pasek biosa długo się ładuje

witam,wczoraj wieczorem włączyłem laptopa i zauważyłem że pasek biosa najpierw ładuje sie do połowy,później pare sekund stoi bez ruchu i zaczyna ładować się cały,wcześniej ładowanie tego paska to była kwestia 1 sekundy,nie wiem czy może miec to jakieś powiązanie ze sobą ale kilka dni temu postanowiłem przeczyścić laptopa,uznałem ze ma za duża temperaturę,jednak jak pamiętam to po tym całym czyszczeniu zaraz uruchomiłem sprzęt i czegoś takiego nie było,oczywiście nie wykluczam tego,ale podejrzewam tez wirusa,proszę wiec o zerkniecie na logi,dziękuje

ps;podczas czyszczenia nic z podzespołów nie wykręcałem,nie wyciągałem,przeczyściłem patyczkiem do uszu tylko wiatraczek i jego okolice,czyściłem tez taka czarna świecąca się taśmę naklejona na jeden z podzespołów,nie mogę określić na czym znajdowała się ta taśma gdyż nie znam się na tym,czy moglem ja porysować i to może być przyczyną?

http://wklej.org/id/351601/

moxia , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Przede wszystkim nie wstawiłeś tutaj loga Extras z OTL.

Tak czy siak i tak tutaj nic nie ma.

jak to nie wstawiłem,jest pod tym pierwszym

i co to już wszystko na tym się kończy pomoc?

problem nadal istnieje,może macie jeszcze jakieś propozycje?

No faktycznie, moje niedopatrzenie. Tego typu logi się powinno wstawiać jako osobne wklejki.

Z loga Extras wynika, że będziesz musiał zaktualizować IE do wersji ósmej.

Java 6 Update 20.

Skype 4.2/5.0 beta

Adobe Reader (wersja 9.3 + update 9.3.2)

Odinstaluj śmiecia Ask Toolbar.

Poza tym nic tutaj nie ma. Skoro takie coś ma miejsce akurat po czyszczeniu, to jednak to wskazuje na winę sprzętu. O to jednak pytaj w innym dziale.