Pasek głowny ze strony windows na microsoft.pl

Witam , zająłem się budową strony o Windows VISTA.

Przeglądając dział Windows spodobał mi się pasek menu z górnej części i chcę go zastosować na mojej stronie. Chodzi o ten zaznaczony: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8a … c68d7.html

chcę żeby pasek był tego samego koloru i z zachowanymi funkcjami (hiperłącza do podstron). Jak go “ściągnąć” do użycia w frontPage?

proszę o odpowiedzi.

dodam że mam zgodę na użycie tego paska.

Prawy > Pokaż źródło

Ale musisz mieć zgodę właściciela strony (w tym wypadku Microsoftu) na wykorzystanie części strony w swoim serwisie.

Ale mozesz wykonac cos podobnego do tego ,ale nie takie same bo bedzie plagiat.

przecież napisałem ze mam zgodę…

tylko tego kodu żródłowego jest bardzo dużo… ja chce tylko ten pasek…

i niewiem co wyodrębnić z tego kodu…

Przecież najprościej będzie jeśli autor prześle Ci to na maila, lub udostępni na serwerze

Widok -> Źródło strony -> Edycja -> Znajdź -> wklejasz adres obrazka z napisem “Windows Home”. Masz już początek. Potem robisz to znowu z obrazkiem z napisem “Pomoc i porady”. Okazuje się, że to menu to po prostu fragment tabeli z odpowiednimi obrazkami. I już masz kod menu.

| obs_bkg_cap_lft.png | Strona główna obs_divline.png | Produkty obs_divline.png | Sklep obs_divline.png | Pliki do pobrania obs_divline.png | Korzystanie z systemu Windows obs_divline.png | Pomoc i porady |[/code]

faktycznie, poziome menu…takie niesamowite dokonanie, że aż trzeba kraść…

tworzysz listę, ustawiasz elementy w jednej lini i dajesz tło tymi “ładnymi” graficzkami. super

Microsoft wydał Ci pozwolenie na używanie tego menu? A to ciekawe…