Pasek START w XP

(Dziobson) #1

Codziennie gdy włączam kompa na pasku START mam w pasku narzędzi pasek języka, codziennie go wyłączam ale on sie zawsze po ponownym włączeniu pojawia lub po wylogowaniu. Dzisiaj jeszcze dodałem własny pasek lecz po wylogowaniu znikł on a na jego miejscu pojawiło sie co? No oczywiście pasek języka. We właściwościach START'u nie ma żadnej opcji z tym związanej. Proszę o pomoc.

(Kiepas) #2

musisz wejść w opcje tego paska (na pasku mała zakładka) i wyłączyć opcję automatycznego startu

(Dziobson) #3

No właśnie w tym sęk że nie ma tam czegoś takiego.Chyba że nie umiem szukać. A czy mógł by pan wytłumaczyć krok po kroku (konkretniej)

(Kiepas) #4

przeanalizuj dokładnie wszystkie przyciski na tym pasku. DASZ RADE

(Dziobson) #5

Przyciski kturego paska? Start? Ja w tym dodanym przez siebie pasku mam tylko jeden przycisk bo jest to skrut do folderu a jak naciskam ten przycisk to mi sie rozwija lista skrótów znajdujących sie w folderze.

(Henryk58) #6

musisz trochę pogłówkować :lol:

(Czaszi) #7

Sproboj wejsc w Panel Sterowania -> Ustawienia Regionalne tam na ktorejs zakladce sa opcje jezykowe sproboj je z tamtad wylaczyc. Jezeli nie zmieniasz ustawien klawiatury z Polski Programisty proponuje usunac pozostale opcje jezykowe (angielski) to moze byc tez przyczyna twojego problemu.

Pozdrawiam

Czaszi

(Dziobson) #8

Dzięki sam sobie jakoś poradziłem :smiley: Ma sie tego spryta :smiley: